Nový Blade bude mít opravdu temný tón, ale na Rko zapomeňte

Nový Blade bude mít opravdu temný tón, ale na Rko zapomeňte

23.11.2022 17:14


Blade má nového režiséra scénáristu. Oba pánové se okamžitě dávají do práce. Mezitím se hollywoodským reportérům taktéž podařilo vyslídit, jak moc můžeme očekávat krvavou jízdu. Bohužel studio je stále zdrženlivé a Rkový rating jen tak neoklepe. Deadpool je svatou výjimkou.


Konečně tu máme více novinek ohledně filmového Bladea. Nejprve se dokázal vyšťourat nové informace hollywoodský reportér Justin Kroll ze serveru Deadline, kterému se údajně podařilo zjistit, že nový film nebude poctěn ratingem R. Zdá se, že studio Disney chce stále tvořit spíše rodinou zábavu. A jedinou výjimkou dostal v MCU doposud aktuálně vyvíjený Deadpool 3 (ale i tam se to samozřejmě může změnit, pozn. red.).

I když nás nečeká Rková jízda, Krollovi se taktéž podařilo vypátrat, že v případě nového Bladea má jít doposud o nejtemnější film z celého MCU. A má to být pořádně poznat. Zdá se, že tvůrci budou balancovat kolem Rkového ratingu a uvidí, co všem jim komise schválí a co ne. Je taky dost možné, že určité scény se budou muset vystřihnout či nějak poupravit / zmírnit, aby film dostal zelenou.


(Nový Blade bude mít opravdu temný tón, ale na Rko zapomeňte. Foto: Disney)

Co dalšího je nového? Film oficiálně našel nového režiséra. Bude jím Yann Demange, který má za sebou filmy jako 71 a Mladý gangster. Co se týče celovečerních filmů, tak Demange nemá příliš mnoho zkušeností. Na druhou stranu je poměrně ostřílený v seriálech, tak doufejme, že využije své schopnosti naplno. S přepisem scénáře mu navíc pomáhá Michael Starrbury (The Inevitable Defeat of Mister and Pete).

Znovu jde poměrně o neznámé jméno. Marvel Studios vsadilo na poctivé tvůrce s nepříliš velkými zkušenostmi, kteří zřejmě budou ochotni na chlup splnit požadavky studia bez kladení většího odporu. Jen připomínáme, že původní režisér Bassam Tariq na podzim tohoto roku projekt opustil. Studio údajně nebylo spokojeno s kvalitou scénáře, který byl moc krátký a obsahoval málo akčních scén.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)


Jít na Avengers | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!