Třetí epizoda přináší zlomový bod pro jednu z hlavních postav

Třetí epizoda přináší zlomový bod pro jednu z hlavních postav

26.4.2022 21:25


Fanoušci v USA se v pondělí večer dočkali premiéry třetí epizody šesté řady, která přináší zásadní zvrat v osudu jedné z hlavních postav. Článek obsahuje spoilery, takže pokud jste epizodu ještě neviděli, tak se vyvarujte jeho otevření.


Málokdo čekal, že se Nacho ohřeje v šesté řadě tak krátce. Šestá série má mít celkem 13 epizod, ale Nacho se dožil jen třech z nich. Pravdou je, že karty mu nebyly rozdány moc dobře.

Nacho se již dříve rozhodl zbavit se Tia, jenomže jeho pokus o jeho otravu prohlédl Gus, který si z něj udělal dvojitého agenta. Nacho postupně pomáhal se sabotáží Salamcovic rodiny a zároveň toužil po vykoupení. Nakonec Gus přišel s finálním úkolem. Nacho se dostal do Lalovi přízně a když se dostal k němu domů, dostal Nacho poslední úkol. Pustit do domu komando, které mělo jasný úkol. Zabít Lala.

Jestli úkol vyšel nebo ne, není teď důležité, ale Nachovi nezbylo nic jiného než utíkat. Útěk nevydržel dlouho a ve třetí epizodě byl dopaden. Ono dopadení se pak stává Nachovi osudným. Každopádně ještě před svou smrtí to stihl několika postavám pěkně vytmavit a nenechal na nich nit suchou.

Nacho se s námi loučí; Foto: AMC

Salamancovi tuší, že za úkolem na Lala nestál jen Nacho, ale že za vším stojí Gus. Nacho sice v poslední chvíli Guse podržel, ale i tak bude zajímavé sledovat, jak se s ním Salamncovi vypořádají. A nejen oni, ale i samotná mafie. Protože slovy samotného Guse, útok na jednoho z nás je jako útok na každého z nás.

Stejně tak Tio se dozvěděl pravdu o tom, jak skončil na kolečkovém křesle. Nacho, který již nemohl nic ztratit, se přiznal k tomu, že to právě on dostal Tia na křeslo.

Po svém proslovu se Nacho rozhodl odejít tou nejméně komplikovanou a pro něj asi i nejméně bolestivou smrtí a zastřelil se. Tím se nám uzavírá jedna důležitá dějová linka a zároveň se otevírá další, která ještě více prohlubuje nesnášenlivost mezi Salamancovic rodinou a Gusem. Zároveň tak fanoušci Breaking Bad mají další dílek do skládačky, co se nenávisti mezi Tiem a Gusem týče.

Poslední chvilky Nacha si můžete připomenout i ve videu pod článkem.

Jak hodnotíte způsob, kterým se tvůrci vypořádali s postavou Nacha?

Zdroj anotačního obrázku: AMC

Thumbnail Play icon

Jít na Better Call Saul | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!