S01E05: LOL

S01E05: LOL

CZ 10.9.2007 28 minut


Hank zaskakuje za Billa, který pracovně odjíždí z města, na přednášce o psaní na dívčí škole, kam chodí Mia a mimo jiné se setkává s profesorem, který svého zaměstnání evidentně až příliš zneužívá.

Poté se v rozhovoru pro rádio rozpovídá o negramotnosti moderního globalizovaného světa, který podle něj využívá nové komunikační technologie jen pro nepřetržité sledování porna a utápí plnohodnotný anglický jazyk v bloggerských zkratkách. K tomu ho vpodstatě dohnala Meridith, když si jednou v Hankově přítomnosti dovolila použít frázi „LoL“ (zkratkta Lots of Laugh/ hodně se smát), která se tak kvůli němu rozchází. To se však nakonec ukáže jako pouhá záminka. Hlavním důvodem je, že Ženáč opustil manželku a zůstává s Meridith. Hank tak nakonec zjišťuje, že přecejen byl celou dobu ten druhý on.

Foto: Showtime
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)