Ke 14. řadě seriálu Doctor Who se přidávají dva noví režiséři

Ke 14. řadě seriálu Doctor Who se přidávají dva noví režiséři

20.3.2023 14:04


Byli oznámeni dva noví režiséři 14. řady seriálu Doctor Who. Na režiserská křesla usednou Julie Anne Robinson a Ben Chessell.


Russell T. Davies v novém čísle časopisu Doctor Who Magazine uvedl:

Julie Anne je pro mě vysněnou režisérkou, protože jsem s ní chtěl pracovat už od doby, kdy jsem seděl v úžasu nad seriálem Blackpool. Julie Anne přichází s tou nejlepší referencí vůbec – s hercem Davidem Tennantem, který hrál v Blackpoolu a miluje ji! Po úspěchu Bridgertonu práce s Julií Anne stala ještě nemožnější nadějí. Takže splnit si sen a dostat Julii Anne do Cardiffu – do dvou divoce odlišných epizod, od divoce odlišných scénáristů – je naprostá radost.


Foto: Shootonline.com

Výkonný producent Phil Collinson mezitím promluvil o příchodu Bena Chessella:

Při hledání režisérů jsme se dostali až do Austrálie, abychom našli Bena. Jedním z nejlepších pořadů, které jsem kdy v televizi viděl, je Giri/Haji, jehož velkolepé finále režíroval Ben. Ten porušil všechna pravidla toho, čeho může televize dosáhnout, takže jsme věděli, že se dokonale hodí pro tento dvoudílný blok, který celý pořad posouvá do skutečně nových oblastí. Všichni jsme přemýšleli, jak toho dosáhnout, ale Ben napochodoval ukázat, jak na to!

Tato dvojice se připojuje k již dříve oznámeným režisérům 14. řady Marku Tonderaiovi a Dylanu Holmesovi Williamsovi.


Jít na Doctor Who | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!