Nová řada Doctora Who s Ncuti Gatwou bude označena jako první sezóna

Nová řada Doctora Who s Ncuti Gatwou bude označena jako první sezóna

12.11.2023 15:19


Návrat kultovního britského sci-fi seriálu Doctor Who se rychle blíží a nová série s Ncuti Gatwou v roli Doctora bude označena jako první sezóna, čímž odstartuje zcela nová éra seriálu.


Vracející se showrunner Russell T. Davies, který seriál dříve řídil v době, kdy hlavní role ztvárnili Christopher Eccleston a David Tennant, v rozhovoru pro SFX Magazine potvrdil, že nová řada Doctora Who bude označována jako první sezóna. Patnáctého Doktora si v nové éře zahraje Ncuti Gatwa, který vystřídá nejen Jodie Whittaker, ale i Davida Tennanta. Tennant se jako Doctor vrátí v sérii speciálů, než Gatwa oficiálně převezme roli a zahájí tak novou éru.

(Nová série Doctora Who bude označena jako první sezóna)

Russell T. Davies si díky své uznávané práci na Doctoru Who vybudoval značnou reputaci, a to natolik, že nedávno prozradil, že byl osloven studiem Marvel, aby pro Disney+ vedl nový britský seriál MCU. Davies má ale nyní plné ruce práce s novou érou Doctora Who. Dohlížel na nadcházející speciály k 60. výročí i na první sérii Gatwy a druhá série se už od minulého měsíce natáčí.

Speciály k 60. výročí seriálu Doctor Who se začnou vysílat od 25. listopadu.

Zdroj: cbr.com

Foto: BBC One


Jít na Doctor Who | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!