Ryker

Ryker

J. B. Blanc Sezóny 2 2016 - 2017


Fyzicky impozantní vůdce Dračích lovců. Starší bratr Vigga.

Ryker Grimborn je starším bratrem Vigga Grimborna. To on představuje svaly a fyzickou sílu, jeho bratr představuje zase inteligenci a vychytralost. Ryker je ten typ muže, který se do všeho vrhá po hlavě a všechno řeší hrubou silou, násilím a zabíjením, zatímco jeho bratr nejdřív taktizuje, než něco provede.

Ryker je výborný bojovník, zajímá ho jenom bohatství a moc. Všech překážek, lidí nebo draků, kteří se mu postaví do cesty, se hravě zbaví. Bere si to, co chce a využívá to ke svému prospěchu, a když už něco nepotřebuje, tak se toho zbaví jako kusu starého hadru.

Brzo také zjistíme, že i přes tu svou šílenou povahu, se velmi stará o svého bratra. Dokáže mu však též lehce ublížit. Přesto, že není tak chytrý jako jeho bratr, který je vůdcem Lovců draků, je zase nepostradatelným členem, když dojde na boj. Oproti Viggovi je totiž svalnatější a dokáže si poradit s nejrůznějšími nepřáteli.

Protože jeho bratr velí dračím lovcům, tak stojí Ryker hned pod ním. To mu však neubírá na autoritě. Když ho Viggo naštval, tak nám ukázal, že se dokáže ujmout velení a stát se výborným velitelem. Když dojde na věc, tak dokáže dát dohromady i nějakou pořádnou strategii. Též to vypadá, že dokáže draky lokalizovat za pomoci čichu.

Stejně tak jako jeho bratr toho ví hodně o dracích a zná jejich slabiny. Kromě toho taky zná přísady, ze kterých vznikne Garvaní ocel. Je rovněž expertem na dračí pasti, protože zná vlastnosti a schopnosti draků stejně tak dobře jako jejich slabiny.

Ryker je kromě toho zdatný lučištník, to jsme mohli vidět, když trefil Buřinu do břicha. Dokázal také sestřelit Smidvarga zatímco s ostatními Nočními teroráčky přecházel do formace velkého Nočního teroráčka. Rykerova znalost dračích slabin spolu s jeho lučištnickými schopnostmi z něj dělají nebezpečného oponenta.

Ryker se objevil v…

Foto: DreamWorks
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!