Quahog se dočká nového starosty, který nahradí zesnulého Adama Westa

Quahog se dočká nového starosty, který nahradí zesnulého Adama Westa

12.9.2020 13:58


V nadcházející devatenácté sérii se městečko Quahog dočká nového starosty. Půjde o podobně známou osobnost, kterou byl i Adam West.


Už jsou to tři roky, co zemřel známý americký herec Adam West, který se proslavil především rolí Batmana, jehož ztvárnil v letech 1966–1968 a v průběhu pozdějších let se k němu pravidelně vracel. Herec se kromě toho podílel i na seriálu Family Guy, kde namluvil sám sebe, v tomto případě tedy starostu Adama Westa.

Adama Westa jsme v seriálu viděli i po hercově smrti, protože dabing postav probíhá mnohem dříve, než se samotné epizody diváci vůbec dočkají. Nicméně tvůrci chtějí, aby mělo město Quahog i nadále aktivního starostu, a proto se Adama Westa rozhodnou nahradit jeho bratrancem Wildem Westem. Toho jsme v seriálu ještě neviděli, takže až v devatenácté sérii se dočkáme jeho debutu.


(Nový starosta Quahogu po boku Petera Griffina. Foto: FOX; Zdroj: EW)

Wild West, celým jménem Wild Wild West, přijede do Quahogu, aby nahradil svého zesnulého bratrance na pozici starosty města. V seriálu by měl působit delší dobu, nicméně je jasné, že ho nebudeme vídat v každé epizodě – tak tomu nebylo ani v případě Adama Westa, i když ten se objevil ve více jak 100 dílech. Poprvé se ho dočkáme v jedné z listopadových epizod.

První volbou pro roli nového starosty byl herecký veterán Sam Elliott. Ten byl sice ze strany tvůrců ihned osloven, nicméně herec je odmítl – nelíbilo se mu, že by měl v seriálu dabovat sám sebe. Původně tvůrci totiž chtěli, aby novým starostou byl Sam Elliott. Tento fakt si však rozmysleli a vymysleli řešení v podobě bratrance Adama Westa. Na to už herec kývl.

Zdroj článku: EW


Jít na Family Guy | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!