Nejnovější díl naznačil, že se Daniel Salazar a Abraham Ford znali

Nejnovější díl naznačil, že se Daniel Salazar a Abraham Ford znali

25.6.2019 17:00


Seriál Fear the Walking Dead si opět dovolil pomrknout po seriálu The Walking Dead, když ve čtvrtém díle páté řady naznačil to, že Daniel Salazar možná znal Abrahama Forda.


Abraham Ford v podání herce Michaela Cudlitze sehrál důležitou roli v několika řadách seriálu The Walking Dead. Jednalo se o velmi oblíbenou postavu, která fanouškům aktuálně schází, protože Abraham zemřel už na začátku sedmé řady rukou Negana. Nicméně poslední dvě řady seriálu Fear the Walking Dead párkrát odkázaly na tohoto muže, díky čemuž bychom se ho jednoho dne možná mohli ještě dočkat.

Vezměme to hezky popořadě. Ve čtvrté řadě se nám představila Althea, jež se setkala se spoustou lidí, se kterými natočila rozhovor. V průběhu čtvrté řady bylo možné vidět názvy několika jejích nahrávek, a právě jedna z nich byla pojmenovaná jako „Abe/Doktor“. Tím tvůrci naznačili, že se Al na svých cestách možná setkala s Abrahamem Fordem a jakýmsi doktorem, kterým by neměl být nikdo jiný než Eugene Porter.


Druhého pomrknutí po Abrahamu Fordovi jsme se dočkali v nejnovější epizodě Skidmark. Daniel Salazar již předtím říkal, že sklad plný nejrůznějších zásob po někom zdědil. Fanoušci tak začali uvažovat nad tím, že tím někým byl Abraham. Tuto domněnku potvrdil právě konec čtvrtého dílu, ve kterém Daniel zmínil, že jeden jeho přítel měl rád doutníky.

(Poznali se někdy tito dva? Foto: AMC)

Pokud si na Abrahama pamatujete, tak byste měli vědět, že ten miloval doutníky, které si dokonce párkrát zapálil i v seriálu. Daniel a Abraham se tak klidně mohli znát, rozhodně to je možné, protože Abraham pocházel z Texasu, kde se příběh páté řady právě odehrává. Zároveň je tedy i možné to, že právě Abe byl oním dřívějším vlastníkem skladiště, které nyní patří Danielovi. Zatím však nevíme, zda Daniel mluvil o dvou různých osobách, nebo jen o jedné.

Abrahamův návrat je však možný, sám jeho představitel kdysi řekl, že by si klidně zopakoval roli Abrahama, ale otázkou je, jak by k tomu došlo. Nejpravděpodobnější jsou flashbacky či Aliny nahrávky, jejichž formou by se Abe mohl vrátit alespoň na chvíli. Vše je zatím v rukou tvůrců, nicméně nás rozhodně zajímá to, jestli se Daniel a Al ještě někdy setkají, protože právě tito dva by mohli vést rozhovor o Abrahamovi.

Co na to říkáte? Myslíte si, že oním Danielovým přítelem byl Abraham? A myslíte si, že původním majitelem skladiště byl také Abraham?


Jít na Fear the Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!