George R. R. Martin se na Comic-Conu nakazil koronavirem

George R. R. Martin se na Comic-Conu nakazil koronavirem

29.7.2022 11:25


Martin se nedávno zúčastnil panelu seriálu House of the Dragon na Comic-Conu. Výlet ho sice nesmírně bavil, nicméně se během něj nakazil koronavirem.


Spisovatel George R. R. Martin se letos měl zúčastnit Comic-Conu v San Diegu, protože tu měl svůj panel seriál House of the Dragon, další seriál ze světa Písně ledu a ohně. Vzhledem k tomu, že Martin patří mezi tři hlavní tvůrce tohoto projektu, bylo zcela logické, že se tu objeví. Nejenom jako tvůrce, ale zároveň i strůjce celého fantasy světa, díky kterému vznikne už druhý seriál.

Těsně před Comic-Conem Martin oznámil, že na akci nakonec nepřijede, a to z důvodu obavy nákazy koronavirem. Fanoušci byli sice zklamaní, ale porozuměli jeho důvodu, nicméně on se tu nakonec objevil a všechny tím překvapil. Panel si nesmírně užil, nicméně to bylo vše, čeho se zúčastnil. Zrušil například svou autogramiádu a nezúčastnil se ani jednoho z nadcházejících večírků či jiných programů.

Thumbnail Play icon

I přesto, když se po Comic-Conu spisovatel ráno probral, a nechal se otestovat, zjistil, že má koronavirus. Naštěstí má Martin jen mírné příznaky, sám řekl, že ho výsledek překvapil, protože na sobě celou dobu nic nepociťoval. Občas jen smrkal, ale to prý dělá běžně, takže to nebral jako náznak covidu.

Martin to oznámil v nedávném videu, na které se můžete podívat výše. Reagoval tím na jiné zdroje, které informovaly svět o tom, že má koronavirus. Martin se v tuto chvíli cítí dobře, tak doufáme, že to tak i zůstane.

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!