Rekapitulace epizody 4x05 - Bar-Be-Q Burritos

Rekapitulace epizody 4x05 - Bar-Be-Q Burritos

13.2.2015 16:30


S dalším dílem tu máme i další rekapitulaci. Zoe s Wadem začali řešit svoji finanční situaci a Lemon si zahrála na dohazovačku, když se snažila dát Annabeth s Georgem dohromady.


V pátém díle jsme se ocitli na tancovačce pro nezadané, kde jsme viděli, že ani Lemon ani Lavon zde nenašli někoho, s kým by si padli do oka. Tady je již jasné, že osud tomu chtěl, aby se zde potkali a skončili nakonec spolu. Bohužel mezi nimi bude vždy nějaké napětí, dokud nepřestanou potlačovat své city a nechají je plně projít na povrch.

Lemon se rozhodla udělat další dobrý skutek, avšak s postranním úmyslem, který Annabeth nakonec odhalila. Ta poté Lemon vytkla, že je velice sobecká a chtěla se jen cítit lépe, když by začala AB chodit s Georgem a Lemon by se mohla v klidu s Lavon scházet bez výčitek.


(Lavon s Lemon na tancovačce. Foto: The CW)

Nemůžeme však popřít, že mezi Georgem a Annabeth nepřelétla jiskra, ale pořád ještě není jasné, jestli zůstanou jen dobrými kamarády, nebo jestli se jejich vtah bude vyvíjet jiným směrem. Uvidíme, jak to tvůrci vymyslí, jestli budou chtít všechny spárovat, nebo ne. Protože kdyby se přeci jen rozhodli to tak udělat, je tu i naděje, že nakonec spolu budou i Lemon s Lavonem. Brzy uvidíme, jak se vše vyřeší, protože máme před sebou již druhou polovinu čtvrté série. Uvidíme, jestli někdy dostane Lemon od AB požehnání, aby se mohla vydat za svým srdcem.

Pokud jde o ZoeWadem museli čelit velmi nepříjemné situaci, jelikož Rammer Jammer přestal tolik prosperovat, protože se v městečku objevila konkurence, potřebovali nějak vymyslet, jak znova nalákat hosty. Dítě přeci není levné, a tak potřebují dobrý příjem, aby mohli vše obstarat.

(Annabeth, Lemon a George. Foto: The CW)

Se Zoe začaly pořádně házet hormony, a tak nám v díle každou chvíli nad něčím brečela, ať už se jednalo o sebemenší věc. Z počátku to bylo opravdu vtipné, ale možná kdyby tam toho nebylo tolik, bylo by to mnohem lepší. Určitě nepotřebujeme vidět uplakanou doktorku Zoe, když k ní přijdeme na vyšetření. Na druhé straně jsme zase viděli tu zodpovědnou stranu Wadea, který se o všechno s přehledem postaral.

Zoe zde však hrála stále velkou roli a konečně zmínila, že v Lavonově kuchyni je vždy spousta jídla. Neříkali jste si někdy, jak se tam to jídlo vždy bere? Už od první série vídáme Lavonovu kuchyň vždy cela zahlcenou čerstvým jídlem. Uvědomila si tak, že se nechce nikam stěhovat, protože kde jinde by našla další dům, který má elfy, kteří nosí jídlo?

Takže co si myslíte o páté epizodě? Líbilo by se vám, kdyby Annabeth skončila s Georgem? Myslíte si, že doopravdy zůstane Zoe s Wadem bydlet u Lavona? Nechte nám v komentářích svůj názor.

Tato rekapitulace byla inspirována článkem z tvfanatic

Foto: CW


Jít na Hart of Dixie | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!