Natáčení druhé řady započne 6. března

Natáčení druhé řady započne 6. března

1.2.2023 14:00


Již zhruba týden štáb připravuje natáčecí prostory pro druhou řadu Rodu draka. Bylo tedy jen otázkou času, kdy bude odhaleno přesné datum startu natáčení.


V pondělí 6. března bude zahájeno natáčení druhé řady seriálu House of the Dragon, to alespoň tvrdí zahraniční zdroje. Rozhodně platí, že natáčení může odstartovat později či dříve, ale takto alespoň víme, kolem kterého data by mohla padnout první klapka. Březnový termín jsme však očekávali, protože se o něm už dříve zmiňovaly zdroje.

Konkrétně natáčení vypukne v Londýně a Španělsku. Londýn představuje pro seriál základnu, protože se tu ve studiích natáčí všechny interiérní scény. Naopak ve Španělsku se natáčí valné množství venkovních scén, protože se tu dříve pořizovaly záběry především z Králova přístaviště.

(Konečně známe datum startu natáčení. Foto: HBO)

V londýnských studiích se zhruba už týden připravují kulisy, kromě toho štáb začal hledat vhodné herce do nových rolí. Aktuálně sice tušíme, které nové postavy se budou obsazovat, ale prozatím nevíme, kteří herci si je zahrají. Tento fakt bude odhalen později.

Jste rádi, že se konečně začne natáčet pokračování loňské novinky House of the Dragon?

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na House of the Dragon | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře