Že by tvůrci nakonec vynechali jednoho Targaryena?

Že by tvůrci nakonec vynechali jednoho Targaryena?

7.3.2023 11:00


V době, kdy vypukl Tanec draků, žilo v Západozemí velké množství Targaryenů. Budou nám v seriálu představeni všichni, nebo seriál vynechá některého z nich?


V průběhu první série se v ani jedné epizodě neobjevil Daeron Targaryen, čtvrtý potomek krále Viseryse a královny Alicent. Nakonec jsme se až skrze vyjádření George R. R. Martina dozvěděli, že existuje i seriálový Daeron, ten se v epizodách akorát neobjevil, protože pro něj nezbyl žádný prostor. Každopádně je Daeron na světě, akorát se aktuálně nachází ve Starém městě.

Existuje však ještě jeden Targaryen, kterého jsme v seriálu neviděli, ale měli bychom se ho v pokračování dočkat. Aktuální král Aegon a jeho manželka Helaena mají tři děti, a to Jaehaeryse, Jaehaeru a Maelora. Dvě z jejich dětí, Jaehaeryse a Jaehaeru, jsme v seriálu již mohli vidět, ale Maelor tu nikde nebyl. Nyní existuje možnost, že se ho ani nedočkáme.

(Uvidíme, zda bude Maelor vyškrtnut ze seriálu. Foto: HBO)

Vývoj úvodních znělek sice odhalil, že Aegon a Helaena opravdu mají tři děti, nicméně oficiální rodokmen poskytnutý stanicí HBO neuvádí, že by Maelor byl na světě.

Jde pouze o chybu, nebo Maelor skutečně nebude součástí seriálu? Sama postava sice není zas tak důležitá pro děj, nicméně v knihách je součástí jedné události, kterou by seriál rozhodně neměl vynechat.

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na House of the Dragon | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře