Jane the Virgin

Jane the Virgin


Americký komediální seriál s prvky dramatu od televizní stanice The CW, který odstartoval 13. října 2014. Je volnou adaptací venezuelské telenovely Juana La Virgen Perly Farías.

Děj seriálu se odehrává v Miami, kde nás vypravěč zvaný Latin Lover uvede do prologu života Jane Villanuevy. Konkrétně, když bylo Jane Villanuevě 9 let a její babička Alba, hluboce věřící postarší žena, jí názorně na půvabné květině ukázala, že jakmile jednou ztratí své panenství, už to nebude moci vzít zpátky. Jane se proto rozhodne uchovat si své panenství až do dospělosti a jako věřící chce počkat až po svatbě.

(Foto: CW)

Přenášíme se tak o pár let dál, kdy je Jane 23 let, snaží se stát učitelkou, ačkoliv v hloubi duše chce psát romány a pracuje v honosném Marabella Hotel. Jane má milujícího přítele Michaela, který naprosto respektuje její přání, co se sexu týče.

Její život se však převrátí vzhůru nohama, když jí doktorka Luisa Alver omylem uměle oplodní. Ještě větší šok nastane, když zjistí identitu otce – je jím Rafael Solano, ‚šťastně‘ ženatý dědic Marabella Hotelu… Do něhož byla Jane před lety tajně zamilovaná.

Jane se proto musí vypořádat nejen s těhotenstvím, ale i s šíleným kolotočem vztahů, nečekaných zvratů, šokujících odhalení a snahou pokusit se vrátit svůj život (alespoň částečně) do dřívějších kolejí…

V hlavních rolích

Oficiální trailer

Thumbnail Play icon