S02E12: Alliance

S02E12: Alliance

CZ 8.6.2022 466 000 42 minut


Závěrečný tah Russella Tana je na spadnutí a aby ho Nicky mohla zastavit dřív, než bude pozdě, potřebuje pomoc úplně od všech. Když ale hrozí, že nečekaný objev zmaří jejich snahy, musí se tým připravit na možná předem prohranou bitvu.

Základní info:

Režie: Richard Speight, Jr.
Scénář: Peter Lalayanis & Ryan Johnson

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen Soong), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Vanessa Yao (Mia), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), J.B. Tadena (Sebastian), Marissa Cuevas (Nadia), Terry Chen (Daniel Yan),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 7.6.2023 | 23:19:39

    Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Nicky nezbyvalo nic jineho než požadat o spolupraci Zhilan a musim řict že jejich spoluprace byla fakt dobra a je mi lito Kerwina že přišel o sestru a ted i o život a jsem zvědav jake nasledky ted budou když Tan uspěl.

  • tominotomino
    tominotomino 12.6.2022 | 20:11:47

    Zhilan je prostě boží. <3 A jinak jsem přesně tohle čekal, že má Russell v plánu, ale doufám, že se nějak podaří Kerwina zachránit.


Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Marissa Cuevas (Nadia), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), Tony Chung (Dennis Soong), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Eddie Liu (Henry Yan), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Ronin Wong (Alfred Soong), Kee Chan (Russell Tan), Michael Bow (Simon Lau), JB Tadena (Sebastian Cailao)