Caity Lotz popisuje, o čem měla pojednávat zrušená osmá řada

Caity Lotz popisuje, o čem měla pojednávat zrušená osmá řada

9.6.2022 15:02


Seriál Legends of Tomorrow je bohužel už pryč, sem tam tu jsou ale nějaké náznaky, o čem mohla případná osmá řada pojednávat. Nyní se k celé situaci vyjádřila Caity Lotz, která se seriálem strávila krásných sedm let a jako jedna z mála měla budoucnost u seriálu nadále jistou.


Seriál Legends of Tomorrow je již nenávratně pryč a zbyly nám jen vzpomínky. Ani petice, protesty fanoušků a různé bannery nepomohou. Vedení Warner Brothers má jasno a udělalo za seriálem tlustou čárou. Naše postavy se sice mohou nadále vyskytovat v jiných seriálech v rámci Arrow vesmíru, nicméně těch aktivních seriálů v poslední době rázem ubylo, takže i tato šance je velice mizivá.

Caity Lotz, hlavní tvář seriálu, alespoň v pár větách nastínila, o čem měla osmá řada pojednávat:

Měli jsme být zavření ve vězení. A měli jsme se učit, jak být správnými Pány času, nebo jsme spíš měli být přeškoleni, jak být poslušnými cestovateli časem. Vězení bychom okupovali s celou řadou mladých kadetů a my jsme se přehoupli mezi ty staré vykopávky, kteří samozřejmě vše vědí, ale ve finále dělají vše špatně. Samozřejmě jsme tu měli Booster Golda a jeho dějovou linku, která mohla být zajímavá. A pak tu bylo i dítě Sary a Avy.

(Caity Lotz si nyní musí najít práci někde jinde. Foto: CW)

Z popisu herečky to nezní vůbec špatně, nicméně představa celé řady je možná na papíře lépe snesitelná než samotný výsledek na obrazovkách. Jak už jsme psali v předchozím článku, šance na pokračování na jiné stanici je prakticky nulová. S Legendy je konec a zřejmě vše skončí u tohoto popisu nikdy nedokončené řady. Ještě tu máme seriál The Flash, kde by mohla část příběhu Legend být odvyprávěna. Seriály mají sice k sobě blízko (co se týče kvality), ale v tuto chvíli se spojení nezdá moc reálné.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře