Čekali jste ještě na záchranu Legends of Tomorrow? James Gunn naděje definitivně pohřbívá

Čekali jste ještě na záchranu Legends of Tomorrow? James Gunn naděje definitivně pohřbívá

17.11.2022 18:15


Seriál Legends of Tomorrow je sice definitivně za námi, ale pár největších fanoušků stále doufá v obnovení seriálu. Zvlášť teď, když má DC nové šéfy. Jenže nyní přišla razantní zpráva právě od Jamese Gunna, který pohřbívá poslední naději. Co tedy přesně řekl?


Seriál Legends of Tomorrow skončil začátkem letošního roku svou sedmou řadu. Děj zůstal otevřen, ale již nikdy se nedočkáme pokračování. I když seriál byl dlouhá léta uměle natahován, své fanoušky rozhodně měl. Američtí fanoušci se nevzdávali naděje, vytvářeli různá petice, spamovali vedení Warner Brothers různými zprávami či vytvářeli před jejich sídlem velké banery.

(Čekali jste ještě na záchranu Legends of Tomorrow? James Gunn naděje definitivně pohřbívá. Foto: Warner Brothers)

Vedení, které se snaží všude ušetřit, ale pochopitelně z logických důvodů na tyto výzvy neodpovídá. Seriál neměl dostatečně dobrá čísla, aby mohl pokračovat. Fanoušci to přesto nevzdávali a upínali se k poslední možnosti – naději. DC má nyní nové vedoucí a o sdílený svět by se měl postarat James Gunn a Peter Safran. Právě první jmenovaný se na svých sociálních sítích vyjádřil k případnému pokračování našeho seriálu:

Po pracovním víkendu jsem otevřel Twitter, abych viděl spoustu tweetů ohledně kampaní #SaveLegendsof­Tomorrow a #ReleaseTheAyerCut a podporu fanoušků pro další projekty DC v průběhu let. Většina těchto žádostí byla nadšená a uctivá. Jako noví (a vůbec první) generální ředitelé DC Studios si Peter a já myslíme, že je důležité, abychom vás, fanoušky, uznali a dali vám najevo, že slyšíme vaše různá přání ohledně cest, kterými se DC bude ubírat. Ačkoli naše schopnost komunikovat na Twitteru byla kvůli pracovnímu vytížení na našich nových pozicích omezena, nasloucháme a jsme otevřeni všemu, když se vydáváme na tuto cestu, a budeme v tom pokračovat i v příštích několika letech.

První odstavec zněl poněkud pozitivně a dal fanouškům novou naději, jenže pak přišla rána pod pás, která definitivně pohřbila naše naděje na pokračování seriálu Legends of Tomorrow:

Ale náš primární fokus bude nové příběhy, na vytvoření nového DCU a na vyprávění největšího příběhu všech dob v několika různých filmech, televizních pořadech a animovaných projektech. Do tohoto nového vesmíru zveme všechny fanoušky DC z celého mnohovesmíru – a také všechny ostatní. Nemůžeme se dočkat, až odhalíme víc.


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!