Herci prozradili něco málo o speciální noirové epizodě

Herci prozradili něco málo o speciální noirové epizodě

29.10.2019 20:25


Tom Ellis, Aimee Garcia, D. B. Woodside a Lauren German poskytli videorozhovor pro ET Online přímo na natáčení jedné z epizod. My jsme z něj pro vás vybrali to nejzajímavější, včetně malého naznačení, jak by měl seriál skončit.


Noirová epizoda ze 40. let bude černobílá a bude z alternativní reality. Tom Ellis si zde zahraje Lucifera, ale ostatní herci by měli hrát jiné postavy. Budou mít jiné účesy, kostýmy i jiný přízvuk. Podle Aimee Garcii (Ella) je tato epizoda naprosto jedinečná a je točena spíše jako film. Aimeeina postava bude v tomto dílu úplným opakem Elly, jedním slovem prý „k nepoznání“.

Foto: Netflix/ET Online

Epizoda by nakonec neměla být muzikálem, ale písně se nakonec dočkáme, a to rovnou duetu. Tom Ellis si zazpívá s Lesley-Ann Brandt. Ovšem jelikož se D.B. Woodside v rozhovoru možná podřekl, myšlenku muzikálové epizody zatím nezahazujme. Dále jsme se dozvěděli, že Tricia Helfer nebude jedinou postavou, která se v poslední řadě vrátí. Tom Ellis ale neuvedl, o koho půjde, ani jak dlouho se zdrží. Tom i další herci už ví, jak seriál skončí a myslí si, že si to diváci užijí a budou s koncem spokojení. Prý ale k finále budeme potřebovat kapesníky. Aimee Garcia mlžila, ale vypadá to spíše na šťastný konec.

Thumbnail Play icon

Jít na Lucifer | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!