Film The Mandalorian & Grogu se začne natáčet už letos v létě

Film The Mandalorian & Grogu se začne natáčet už letos v létě

7.2.2024 17:00


Po nešťastném odchodu Carla Weatherse tu máme hodně malinkou náplast. Natáčení celovečerního filmu s Dinem Djarinem a Grogu začne už letos v létě. Existovaly totiž spekulace, že by se vše mohlo nechat až na konec roku 2024. Celovečerní film doposud nemá pevné datum premiéry.


Když se nečekaně ohlásil film The Mandalorian & Grogu, hned od začátku jsme věděli, že produkce celovečerního filmu má začít ještě letos. Nyní máme přesné datum, které zřejmě potěší všechny fanoušky. Nebude to na konci roku, jak některé zdroje uváděly, ale už už v létě. 17. června 2024 začne natáčení v Los Angeles, kde se ostatně natáčely i předchozí tři řady Mandaloriana.

(Film The Mandalorian & Grogu se začne natáčet už letos v létě. Foto: Disney+)

Co lze očekávat? Zdá se, že film se bude stejně jako jeho seriálový předchůdce natáčet za LCD monitory v ztv. Volume. Samozřejmě není vyloučené, že filmaři obdrželi pro celovečerní film větší rozpočet a vyrazí i mimo ateliér. V tuto chvíli není stoprocentně jisté, zda se souběžně s celovečerním filmem bude natáčet i čtvrtá řada Mandaloriana, o kterou bychom neměli být ochuzeni. Jisté je jen to, že to bude bohužel bez Carla Weatherse a jeho Greefa Kargy.

Čtvrtá řada seriálu The Mandalorian měla být touto dobou již z větší části hotová, neboť natáčení mělo začít už na podzim 2023. To se samozřejmě kvůli stávce scenáristů a herců nepovedlo a od té doby vlastně čekáme. Pokud se film The Mandalorian & Grogu začne natáčet už v létě, nic by asi nebránilo se začátkem natáčení i jiného celovečerního filmu – a to s Rey Skywalker. Natáčení by podle posledních informací mohlo začít ještě do konce roku, nicméně zatím se jedná pouze o spekulace.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!