Opustil nás Carl Weathers, představitel Greefa Kargy

Opustil nás Carl Weathers, představitel Greefa Kargy

3.2.2024 8:56


Páteční večer a sobotní ráno přineslo velice smutnou zprávu. Opouští nás herec Carl Weathers, který se v posledních třech sezónách Mandaloriana představil jako Greef Karga. Carl Weathers zemřel ve spánku ve svém domě v Los Angeles. Ať tě provází Síla, Carle.


Dne 1. února 2024 náhle zemřel herec Carl Weathers, kterého si většina fanoušků Mandaloriana bude pamatovat jako Greefa Kargu. Weathersovi bylo šestasedmdesát let, přesto nejsou známy konkrétní problémy, kterými by herec v poslední době procházel. Weathers totiž byl až do poslední chvíle a aktivní a čiperní.

Weathers zemřel ve svém domě v Los Angeles. O smrti tisk informovala jeho pozůstalá rodina. Weathers samozřejmě za svou kariéru stihl mnoho rolí, smutní určitě i všichni fanoušci Apollo Creeda ze série Rocky. Jelikož o zprávě informuje na webu Mandalorian, je nutné se zamyslet, co to znamená pro náš seriál.

(Opustil nás Carl Weathers, představitel Greefa Kargy. Foto: Disney+)

Greef Karga se objevil ve všech třech řadách a stoprocentně se s ním počítalo i do budoucna – ať už hovoříme o novém filmu či čtvrté řadě, která se snad stále chystá. Do hry se tak dostává přeobsazení, ale to podle našeho skromného úsudku není na místě. Kdybychom si měli tipnout, tak tvůrci nechají Kargu odpočívat v pokoji a správu planety Nevarro přenechají někomu jinému. Je to už už podruhé za krátké časové období, kdy tvůrci musí řešit smrt svého herce. Minulý rok nás opustil Ray Stevenson (Ahsoka).

Rozpadlo se nám tak hlavní trio z první série – Din Djarin, Greef Karga Cara Dune. Poslední dvě jmenované postavy, každého z jiných důvodů, už asi nikdy neuvidíme.


Jít na The Mandalorian | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!