Gary Cole a Katrina Law se přidávají k hlavnímu obsazení

Gary Cole a Katrina Law se přidávají k hlavnímu obsazení

22.6.2021 22:15


V 19. řadě budeme mít v seriálu dvě nové hlavní postavy. To, že se k týmu přidá Katrina Law jako agentka Jessica Knightová není nic překvapujícího, ale agent Alden Park v podání Garyho Colea už ano. Nahradí Gibbse jako velitele týmu?


To, že se v devatenácté řadě už ve všech dílech nedočkáme Gibbse, už víte ze článku z dubna. Jeho představitel Mark Harmon už má svá léta a původně se nechtěl do další řady ani vracet. Jenže ho tvůrci a studio nakonec ukecali a tak ho uvidíme i nadále.

V průběhu dalších měsíců se ale začaly objevovat zprávy, že počet epizod, ve kterých se objeví v další řadě, bude jen jednociferný. A minulý týden web Variety zveřejnil článek, ve kterém prý studio hledá náhradu za Gibbse jako titulní postavy seriálu a domlouvá se na podmínkách smlouvy s 65letým hercem Garym Colem.


(Nahradí Gary Cole Marka Harmona v dalších dílech?, Foto: ScreenRant)

Dnes stanice CBS vydala oficiální info, že se k hlavnímu obsazení sice herec Gary Cole přidá, ale není jejich záměrem, aby nahradil Marka Harmona jako Gibbse. Coleova postava, zvláštní agent Park, má zaplnit mezeru po Harmonově občasné absenci v další řadě. Počet dílů, ve kterých se Gibbs v 19. řadě objeví, nebyl zveřejněn, ale má jich být jen hrstka. Prozatím další informace o zvláštním agentu Parkovi nebyly odhaleny.

Herec Gary Cole má na kontě velké množství seriálových a filmových rolí. Objevuje se v komediích i dramatech a velmi rád střídá různé produkce, ve kterých mívá velmi důležité (i když občas pouze epizodní) role. Z toho důvodu by vypisování jeho kariéry bylo na dlouho a pokud vás zajímá, kde všude hrál, přesměrujeme vás na náš kvalitně zpracovaný profil herce.

Druhá informace o povýšení Katriny Law jako agentky Jessicy Knightové mezi hlavní postavy už není žádnou převratnou novinkou. O jejím možném povýšení mezi hlavní postavy v 19. řadě, když bude seriál pro další řadu prodloužen, jsme vás už informovali. Jessica si našla v posledních dvou dílech u týmu místo a určitě svým břitkým jazykem a zvláštním humorem zaplní místo po Ellie.

(Dvě nové důležité postavy v další řadě, Foto: SpoilerTV)

Zalíbila se vám Jessica Knightová v posledních dílech osmnácté řady? Jste rádi, že ji uvidíme i nadále? Myslíte si, že má Gary Cole šanci přiblížit se ke Gibbsově charisma?

Zdroj článku: Variety, TVLine


Jít na NCIS | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře