Clayton Reeves

Clayton Reeves

Duane Henry Sezóny 3 2016 - 2018


Zpravodajský důstojník MI-6 přidělený k NCIS.

Clayton Dante Reeves je britský zpravodajský důstojník MI6, který se poprvé potkal s týmem NCIS, když v zámoří pracoval s DiNozzem. Když se vrátil do Anglie, zaútočil na něj Trent Kort, kterého poté střelí a zabije. Do Ameriky se poté vrací ve 14. řadě. A od dílu Pay to Play pracuje v NCIS jako mezinárodní styčný důstojník. Protože se jeho stůl nachází za stěnou ohraničující stoly Gibbsova týmu, byl terčem vtípků, když se najednou z ničeho nic vynořil s informací k případu.

Po tajné práci za úkolem chycení teroristy Chena, tajně pracuje s Bishopovou, aby ho našel a zatkl, a to navzdory Gibbsovým příkazům ho nechat být. Reeves má mnoho schopností z jeho kariéry agenta MI6 a když je potřeba, využije je k pomoci týmu – od počítačových forenzních znalostí až po pilotování. Ačkoli je ke všem kamarádský a okouzlující, od začátku se nemohli vystát s Torres jakožto pohlední muži se zkušenostmi z misí v utajení.

Během 15. řady je odhaleno, že se léčí z alkoholismu, který využíval k překonání stresu z misí v utajení. Jeho minulost je neznámá, ale v mladém věku ztratil matku a byl poté bezdomovec. Aby ji uctil a jako součást zotavovacího procesu, Clayton dobrovolničí v programu, který má pomoct veteránům bez domova a jejich dětem.

Na konci dílu One Step Forward je zabit zabijákem, kterého najal Robert King, aby zabil Abby Sciutovou. Abby byla z jeho smrti zničená a opustila NCIS, aby dopravila Reevesovo tělo zpět do Londýna na pohřeb a založila charitu na počet Reevese a jeho matky.

Objevil se v dílech: