Nick Torres

Nick Torres

Wilmer Valderrama Sezóny 8 2016 - 2024


Zvláštní agent NCIS.

Nicholas „Nick“ Torres je agent v utajení, který se poprvé objevil v premiérovém díle 14. řady, Rogue. Agentem v hlubokém utajení byl dlouhé roky, ale když jeho tajná identita byla vyzrazena a zjistil, že život jeho sestry může být v ohrožení, spěchal do DC, aby ji ochránil. Během toho zkřížil cesty s Gibbsovým týmem.

Poté co spolu spolupracovali a dostali útočníky, bylo mu spolu s Alex Quinnovou nabídnuto místo v týmu. Nick má často se znovu přizpůsobit normálnímu životu a pracovat v týmu; ze začátku měl problém nosit na místa činu vestu a kšiltovku NCIS. Práce v utajení mu poskytla velkou škálu schopností a jeho bojové schopnosti jsou vynikající, ale také taky jsou jeho metody práce velmi nepředvídatelné.

Také se nebojí porušit pravidla, když je to potřeba, ale také se kvůli tomu dostane někdy do sporu s Gibbsem. Nick je velmi charismatický, vtipný a umí se orientovat v společenských situacích. Na stole má obrázek ženy, kterou kdysi miloval, ale která jako teenager umřela na rakovinu. Je velmi pověrčivý všeho co se týká smrti.

Má velmi přátelské rivalství s Claytonem Reevesen a oba si navzájem snaží dokázat, že jsou lepší. V díle High Tide jdou Torres a Ellie Bishopová do utajení jako pár. Oba si to velmi užijí a od té doby je mezi nimi vzájemná přitažlivost. V díle Death from Above Torres přiznal, že k Bishopové chová city. Během 17. řady Ziva povzbuzovala Nicka, aby city Bishopové odhalil, jelikož jejich vztah je podobný jak byl její s Tonym DiNozzem.

Objevil se v dílech:

(Foto: CBS)
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!