Jeanne Benoitová

Jeanne Benoitová

Scottie Thompson Sezóny 3 2006 - 2016


Doktorka a bývalá Tonyho přítelkyně.

Jeanne Benoitová (později Jeanne Woodsová) se poprvé objevila v díle Sandblast jako nová přítelkyně Tonyho DiNozza. Pracovala jako rezidentka na pohotovosti ve washingtonské nemocnice. V díle Angel of Death bylo odhaleno, že je dcerou překupníka Reného Benoita, a že ředitelka Jenny Shepardová, během Gibbsovy nepřítomnosti na konci 3. řady, zadala Tonymu tajnou misi, aby se s ní sblížil. Poté co je její otec nalezen mrtvý, tým FBI v čele s agentem Tobiasem Fornellem vyšetřoval Gibbsův tým a vyslýchal Tonyho, protože Jeanne řekla, že to on ho zabil. Později přizná Shepardové, že lhala, protože byla na Tonyho naštvaná, že jí zlomil srdce lhaním o tom kdo je. Opustí agenturu potom, co řekne Tonymu (který o svých pocitech nelhal), že si přeje, aby ho nikdy nepotkala.

Jeanne se o několik let vrátí v díle Saviors, když NCIS vyšetřuje útok na doktory dobrovolníky v Jižním Súdánu. Dva z doktorů jsou nezvěstní a jeden z nich je Jeanniným manželem. Přidá se k Tonymu a Timovi v hledání – Tony ji slíbí, že neustanou, dokud jejího manžela nenajdou. Během jejich zpátečního letu Jeanne Tonymu poděkuji a řekne mu, že mu to bude dlužit. On jí odpoví: „Ne, nedlužíš… jsme vyrovnáni.“

O pár měsíců později v díle Loose Cannons Tony znovu Jeanne a jejího manžela potká během vyšetřování případu; Jeanne se bojí, že má spojitost s jejím otcem, což jí Tony vyvrátí. Nicméně tým nakonec spojitost s jejím otcem najde, což má za následek, že Jeanne nařkne Tonyho, že jí lhal. On se jí snažit omluvit, že o tom nevěděl, ale Jeanne mu akorát řekne, že jí to připomíná jejich první setkání.

Objevila se v dílech:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!