Nový seriál ze světa Lhářek vítá osm nových herců

Nový seriál ze světa Lhářek vítá osm nových herců

2.9.2021 15:53


Vzhledem k tomu, že by natáčení nových Lhářek mělo odstartovat každou chvíli, streamovací služba HBO Max oznámila zbývající obsazení tvořené hlavními i vedlejšími postavami.


Ústředních pět lhářek bylo obsazeno v průběhu posledních dvou měsíců, nyní se streamovací služba HBO Max pochlubila se zbylými hlavními herci, kteří budou vystupovat po boku lhářek. Kromě toho také došlo k obsazení několika podstatných vedlejších postav, které byly taktéž oznámeny.

K hlavnímu obsazení první série budou navíc patřit i herci Alex Aiono, Mallory Bechtel a Eric Johnson. Zatímco Mallory Bechtel je začínající herečka, Eric Johnson je zkušený herec, který má na svém kontě velké role například ze seriálů Smallville, The Knick či Vikings. Alex Aiono zazářil například v seriálech Royal Crush či Doogie Kamealoha, M.D.

(Zleva Alex Aiono, Mallory Bechtel a Eric Johnson. Zdroj: Deadline)

Mallory Bechtel se ujme role podlé studentky Karen, která bude pro lhářky představovat hlavní protivnici. Alex Aiono si zahraje Shawna, školního sportovce a přítele Noy, kterou velmi podporuje. Mezi dospělými bude figurovat šerif Beasley, panovačný otec rodiny, kterého ztvární Eric Johnson.

Zbytek tvoří obsazení vedlejších postav. Carson Rowland si zahraje Chipa, maniaka do filmů, který miluje Tabby, Jordan Gonzalez ztvární Ashe, pohledného transgendera, který má zájem o Minnie, Ben Cook se ujme Henryho, arogantního, ale talentovaného baleťáka a partnera Faran, Elias Kacavas ztvární Grega, Karenina přítele, a Benton Greene se ujme role Zekea, Faranina adoptivního otce.

Zdroj článku: Spoiler TV


Jít na Pretty Little Liars | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře