Original Sin obsadil zřejmě poslední dvě lhářky

Original Sin obsadil zřejmě poslední dvě lhářky

23.8.2021 14:00


K seriálu Pretty Little Liars: Original Sin se přidávají další dvě herečky, které se ujmou hlavních rolí. Došlo právě k obsazení posledních dvou lhářek?


V průběhu posledních dvou měsíců došlo k obsazení celkem tří hlavních postav. V seriálu se můžeme těšit konkrétně na Chandler Kinney, Maiu Reficco a Bailee Madison. Nyní se však můžeme těšit na další dvě herečky, které se podobně jako uvedené trio ujmou hlavních rolí.

Jako první byla obsazena herečka Zaria, která si střihne Faran. Ta představuje ukázněnou a disciplinovanou baletku, která má na to se brzy dostat z města. „A“ však není jediným padouchem v jejím životě, protože svět baletu nezahrnuje klidný život.

(Zleva Zaria a Malia Pyles. Zdroj: Deadline)

Druhým nováčkem je herečka Malia Pyles (Baskets, Batwoman), která se ujme role Minnie, nejmladší lhářky. Mládí neměla zrovna lehké, a tak většinu času tráví ve virtuálním světě. Je však více než schopná čelit všem temným silám svého rodného města.

Díky obsazení zřejmě posledních členek ústředního obsazení by brzy mohlo vypuknout natáčení. Seriál je sice stále v přípravě, nicméně jeho premiéry bychom se měli dočkat už v průběhu příštího roku.

Zdroj článku: Deadline


Jít na Pretty Little Liars | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!