Třetí lhářku si zahraje Bailee Madison

Třetí lhářku si zahraje Bailee Madison

28.7.2021 12:00


Nový seriál plný prolhaných krásek zná další hereckou tvář, která se ujme jedné z hlavních rolí. K obsazení se přidává herečka Bailee Madison.


Nový seriál ze světa Pretty Little Liars zná představitelku jedné z ústředních rolí. Po herečkách Chandler Kinney a Maii Reficco se k obsazení přidává herečka Bailee Madison, která je známá především díky velkým rolí v seriálech The Fosters a Good Witch. V posledním zmiňovaném seriálu hrála Grace Russell, ale vzhledem k tomu, že seriál letos skončil, si začala hledat nové angažmá.

Madison si konkrétně zahraje Imogen, dívku, která představuje skutečnou přeživší. Jakmile je zapletena do záhady týkající se „A“, bojuje o svůj život a životy svých kamarádek a snaží se odhalit identitu záhadné osoby ukrývající se za pseudonymem. Těžko říct, kolik lhářek nám nabídne nejnovější seriál, ale aktuálně byly obsazeny již tři dívky.

Seriál Pretty Little Liars: Original Sin má prozatím nejasnou premiéru, ale odhaduje se, že se ho dočkáme nejdříve na začátku příštího roku. Natáčení by mělo začít v průběhu srpna či září, a tak nás čeká ještě spousta castingových novinek. Prozatím totiž známe jen představitelky tří lhářek.

Na projektu pracuje duo tvůrců Roberto Aguirre-Sacasa a Lindsay Calhoon Bring, kteří už spolupracovali na seriálu Chilling Adventures of Sabrina. Doufejme, že úspěšně navážou na původní seriál a nabídnou nám lepší podívanou než tu, kterou jsme mohli vidět ve spin-offu Pretty Little Liars: The Perfectionists.

Zdroj článku: Deadline


Jít na Pretty Little Liars | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře