Nový seriál zná představitelky prvních dvou lhářek

Nový seriál zná představitelky prvních dvou lhářek

5.7.2021 10:57


Loni bylo oznámeno, že nás čeká nový seriál, který se zaměří na populární lhářky, jež se nám představily už ve dvou seriálech. Kdo se ujme dvou hlavních rolí?


Streamovací služba HBO Max aktuálně pracuje na novém seriálu ze světa Prolhaných krásek, který nese název Pretty Little Liars: Original Sin. Vznik tohoto projektu byl oznámen už loni, přičemž až letos se začal obsazovat. Natáčení by mělo odstartovat koncem léta, a to v newyorských studiích.

Prozatím sice stále nevíme, kolik lhářek bude tvořit hlavní obsazení, ale nyní známe alespoň první dvě. Jako první byla obsazena herečka Chandler Kinney, kterou můžete znát například ze seriálu Lethal Weapon. Nyní si zahraje Tabby, začínající režisérku a fanynku hororů. Podobně jako ostatní lhářky, i ona skrývá tajemství.

(Prozatím známe představitelky dvou lhářek. Foto: FOX, IMDb)

Dále se v seriálu dočkáme herečky Maii Reficco, jež je známá pouze díky seriálu Kally's Mashup. Její postava se bude jmenovat Noa, přičemž jde o snaživou a cynickou běžkyni, která se po létě stráveném v pasťáku snaží vrátit svůj život do normálu.

Režie úvodních dvou dílů se ujme Lisa Soper, zatímco celý seriál bude táhnout duo tvůrců Roberto Aguirre-Sacasa a Lindsay Calhoon Bring. Ti spolupracovali už na seriálu Chilling Adventures of Sabrina, který skončil loni v prosinci. Premiéra je prozatím neznámá, ale odhaduje se, že se nových lhářek dočkáme nejdříve na začátku příštího roku.

Zdroj článku: Spoiler TV


Jít na Pretty Little Liars | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře