Původní hřích obsadil dalších devět postav

Původní hřích obsadil dalších devět postav

12.11.2021 11:02


Nový seriál ze světa Lhářek obsadil postavy, které patří mezi vedlejší. Už nyní můžeme mít poměrně jasno v tom, koho všeho se dočkáme v této novince.


V posledních několika měsících na nás zahraniční weby chrlí jednu novinku za druhou. I ta nejnovější se týká samotného obsazení seriálu, který se zaměří na novou skupinu lhářek. Doposud jsme znali všechny hlavní postavy a jejich představitele, nyní se podíváme na vedlejší postavy a jejich herecké tváře.

Kalifornský rodák Derek Klena ztvární Wese, Tabbyina šéfa v kině. Ten s ní sice sdílí lásku k filmům, ale jeho záměry rozhodně nejsou čestné. Kate Jennings Grant ztvární madam Giry, středoškolskou učitelku tance, která je přísná především na Faran. Robert Stanton si pak zahraje ředitele Marshalla Clantona, kterému lezou na nervy především lhářky.

(Všech devět nových posil. Zdroj: Deadline)

Čtvrtou posilu představuje Jennifer Ferrin, která se ujme role Marthy Beasley, bité hlavy rodiny Beasleyových. Lilla Crawford si naopak zahraje Sandy, Kareninu vášnivou fanynku. Dále se dočkáme i Briana Altemuse, jenž ztvární středoškolského sportovce Tylera.

Poslední trojici tvoří Cristala Carter, jež si zahraje školní zdravotní sestru Simmons, která lhářkám poskytne bezpečné zázemí, Anthony Ordonez, který se ujme role učitele informatiky, pana Gardnera, který je mentorem i přítelem Minnie, a Jeffrey Bean, jenž si zahraje učitele filmu, pana Smitheeho.

Zdroj článku: Deadline


Jít na Pretty Little Liars | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře