Streamovací služba obsadila matky nových lhářek

Streamovací služba obsadila matky nových lhářek

12.10.2021 15:50


Nový seriál ze světa Pretty Little Liars hlásí další posily. K již početnému obsazení se přidává pět hereček, které si zahrají matky jednotlivých prolhaných krásek.


Streamovací služba HBO Max aktuálně připravuje nový seriál ze světa Pretty Little Liars, který ponese název Pretty Little Liars: Original Sin. V průběhu několika posledních měsíců došlo k obsazení jak ústřední pětice lhářek, tak i zbývajících hlavních postav. Nyní jsme zjistili, kdo se ujme rolí matek všech pěti lhářek.

Herečka Lea Salonga si zahraje Elodie, matku Minnie. Jde o trochu panovačnou ženu, která pracuje přesčas, aby se její dcera cítila bezpečně, poté co prožila jako malá. Další matku si zahraje herečka Sharon Leal, ta konkrétně ztvární Sidney, Tabbyinu matku. Ta se živí jako realitní makléřka, která se jako svobodná matka také snaží uživit svou dceru.

(Zleva Lea Salonga, Sharon Leal, Carly Pope, Elena Goode a Zakiya Young. Foto: Deadline)

Elena Goode se ujme role Marjorie, Noiny matky, která se živí jako zdravotní sestřička. I když má svou dceru ráda, tají jí něco, co může zničit jejich vztah. Všechny tyto tři herečky budou patřit mezi hlavní, takže bychom je měli vídat pravidelně.

O něco méně budeme vídat zbývající matky. Herečka Carly Pope ztvární Davie, Imogeninu matku. Ta se svou dcerou vždycky držela za jeden provaz, ale život jim obrátí na ruby Davieina temná minulost. Poslední matku si zahraje Zakiya Young, ta ztvární Corey, matku Faran. Jakmile se rozvedla se svým mužem, začala se živit prací právní asistentky, i když všem tvrdí, že je právničkou.

Zdroj článku: Deadline


Jít na Pretty Little Liars | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře