S05E07: Chapter Eighty-Three: Fire in the Sky

S05E07: Chapter Eighty-Three: Fire in the Sky

CZ 10.3.2021 523 000 42 minut


Kráčejíc ve šlépějích dědy Artieho začíná Archie s náborem nových dobrovolníků k riverdaleskému hasičskému sboru. Toniin pokus vylákat Cheryl z Thornhillu zpátky do běžného života v Riverdale vede k většímu napětí mezi nimi. Vyšetřování zavede Betty, Alice a Kevina ke konfliktu s Hiramem. Když Veronica přijde s riskantním plánem na podporu místních podniků, Jughead a Tabitha začnou odhalovat starou záhadu týkající se několika podivných zpozorování ve městě.

Základní info:

Režie: Gabriel Correa
Scénář: Ted Sullivan

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Cole Sprouse (Jughead Jones), Camila Mendes (Veronica Lodge), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Smith), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Erinn Westbrook (Tabitha Tate), Martin Cummins (Tom Keller), Barbara Wallace (Rose Blossom), Sommer Carbuccia (Eric Jackson), Ryan Faucett (Bernardo Bixby), Adeline Rudolph (Minerva Marble), Alvin Sanders (Pop Tate), Greyston Holt (Glen), David Lereaney (velitel Russell), Nikolai Witschl (Dr. Curdle Jr.), Carmen Aguirre (Deanna Harper), AC Bonifacio (tancující Vixenka), Sam Scherzer (David Archer), Brahm Taylor (Earl),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • Jiri007
  Jiri007 24.3.2021 | 16:16:43

  Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Cheryl opět přebrala otěže Vixenek a stala se spolukapitankou a to jak pak jednala sama bez Toni tak to nemělo chybu a jinak jsem zvědav jak se Cheryl domluvi s tou odhadkyni ktera přišla na ten podvod, jinak musim řict že nemělo chybu jak si Veronica nechala natisknout penize aby pozvedla ekonomiku a taky nemělo chybu jak koupila hasičsky auto a nemělo chybu jak Eric chtěl Hirama zabit a Archie ho musel uklidnit a to jak vběhnul do toho domu to bylo fakt odvažne a jsem zvědav jak bude pokračovat Jugovo vyšetřovani protože je to jak ve stylu Akt X, a jinak jsem zvědav kdo by mohl byt seriovy vrah jestli je to někdo z města nebo cizinec.

 • Mishka
  Mishka 15.3.2021 | 15:24:56

  Nějak mě to přestává bavit a zajímat :(

 • Valde
  Valde 14.3.2021 | 10:03:32

  Nevím jak vy, ale já jsem čekal, že po tom 7 letem časovém skoku zmizí konečně ta jejich střední škola. A nakonec se 80% příběhu zase odehrává tam…


Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Nathalie Boltt (Penelope Blossom), Martin Cummins (Tom Keller), Barbara Wallace (Rose Blossom), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Casey Cott (Kevin Keller), Skeet Ulrich (FP Jones), Mädchen Amick (Alice Cooper), Charles Melton (Reggie Mantle), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Cole Sprouse (Jughead Jones), Camila Mendes (Veronica Lodge), Lili Reinhart (Betty Cooper), Molly Ringwald (Mary Andrews), Lochlyn Munro (Hal Cooper)