Nové tváře v druhé polovině třetí řady

Nové tváře v druhé polovině třetí řady

9.8.2018 1:15


Do druhé poloviny třetí série zavítá jedna nová postava, dvě postavy dostanou nové podoby a také se dočkáme návratu dvou již známých tváří. O koho se jedná zjistíte uvnitř článku.


Jak jsme již psali v posledním článku, postavy Jonathana Morgensterna se již neujme herec Will Tudor, ale jeho roli převezme herec Luke Baines. Doteď jsme znali Jonathana, který na sebe vzal podobu lovce stínů Sebastiana Verlaca, avšak nyní ztvární Baines Jonathanovu pravou podobu.

(První pohled na pravého Jonathana)


Navíc se dočkáme dalšího přeobsazení nám již známé postavy. Vílí královna, kterou doteď ztvárňovaly herečky Lola Flanery a Sarah Hyland, se dočká své další verze. Její nejstarší formu si zahraje herečka Kimberly-Sue Murray, avšak měli bychom se dočkat i nejmladší verze v podání Loly Flanery, kterou jste posledně mohli pravidelně vídat v seriálu The 100 jako Madi.

(Kimberly-Sue Murray jako Vílí královna)

Třetí posilou pro pokračování se stává herečka Sydney Meyer, která ztvární postavu jménem Helen Blackthorn. Tato postava je lovcem stínů, avšak je z poloviny vílou. Pokud se seriál bude držet knižní předlohy, tak Helen je přítelkyní Aline Penhallow, sestřenice Sebastiana Verlaca, kterou jsme již viděli v podání herečky Eileen Li. Navíc se má do pokračování vrátit právě i Eileen Li, takže je více než pravděpodobné, že tyto dvě postavy budou mít spolu romantický vztah.

(Helen je z poloviny lovcem stínů a z poloviny vílou)

A aby nebylo těch návratů málo, tak tvůrce Todd Slavkin oznámil, že postava Lilith v podání herečky Anny Hopkins se také vrátí, jelikož její postava není mrtvá, pouze byla vyhnána zpět do Edomu.

Zdroj: Freeform. Foto: Freeform

Co říkáte na nové posily seriálu? Na kterou postavu se těšíte nejvíce?


Jít na Shadowhunters | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!