Ronald A. Bryce

Ronald A. Bryce

Ronnie Rowe Jr. Sezóny 3 2017 - 2020


Komunikační důstojník, který slouží na lodi USS Discovery.

Ronald A. Bryce je komunikačním důstojníkem na lodi USS Discovery. Vůbec poprvé jsme ho mohli vidět, když doprovázel jako pilot Michael Burnhamovou a Paula Stametse na loď USS Glenn. Následně se Bryce začal objevovat v seriálu častěji, když si vysloužil své stále místo na můstku po boku kapitána Gabriela Lorcy.

Toto místo se mu povedlo udržet i za přítomnosti Christophera Pikea a následně i náhradního kapitána Sarua. Ronald A. Bryce souhlasí, když se zbytek posádky Discovery vydá do budoucnosti, že tam odcestuje taky, i když si je vědom, že to je pro něj a jeho život ve 23. století konec. Následně se tedy vydá do budoucnosti, ale poznatky svého rozhodnutí brzo pocítí.

Po příjezdu do 32. století totiž zjistí, že všichni jeho známí jsou pryč a dávno mrtví. A není možnosti návratu. I proto nový kapitán chce zjistit, jak je na tom psychicky nejen Ronald, ale i zbytek posádky. Ronald A. Bryce tráví nejvíce času se svým kamarádem Genem Rhysem. Obecně se vídá i s dalšími členy posádky z můstku, jmenovitě především s Keylou Detmer, Linusem či s Joann Owosekun.