Konečně jsme našli svého Ezra Bridgeru a není to dlouho propíraný Aladin

Konečně jsme našli svého Ezra Bridgeru a není to dlouho propíraný Aladin

10.9.2022 10:00


Po Epizodě VI po galaxii nepobíhá mnoho Jediů. Již delší dobu víme, že ale jeden takoýto důležitý Jedi přežil události Občanské války a je jen otázkou času, než se v nějakém projektu od Davea Filoniho objeví. Ezra Bridger je naživu a nyní zřejmě našel svou hranou tvář.


Tak čekání jsou u konce. Nebo alespoň částečně, jelikož jsme se ještě nedočkali oficiálního potvrzení přímo od studia Lucasfilm. Jelikož ale zpráva přišla od renomovaného zdroje The Hollywood Reporter, je samotné potvrzení pouze formalitou. Již za pár hodin začne Star Wars panel na D23, kde s největší pravděpodobností dojde na oficiální potvrzení.

S rolí mladého Jedie Ezry Bridgera byl nejprve spojován Rahul Kohli, posléze mnohem delší dobu Mena Massoud. Zatímco Kohli pouze dráždil své fanoušky na sociálních sítích, zvěsti okolo filmového Aladina byly více zběsilejší a možná i o něco reálnější. S překvapením všech ale není a nebude Ezrou Bridgerem právě Mena Massoud.

(Máme nového Ezru Bridgera. A casting je opravdu povedený. Foto: Disney+)

Zdá se, že Massoud nakonec o roli usiloval, posílal před několika měsíci nahrávku do studia Lucasfilm, ale tam to i skončilo. Hraným Ezrou Bridgerem bude tak Eman Esfandi, možná nejméně zkušený herec ze všech jmenovaných. Nutno podotknout, že podoba s Ezrou tam rozhodně je. A možná je lepší vybrat neznámou tvář, kterou nemáme spojenou s žádnou větší rolí. V případě Kohliho či Massouda by to bylo přesně naopak.

Připomínáme, že Ezra Bridger by se měl objevit v seriálu Ahsoka. Dále se spekuluje, že postava by se mohla objevit i v jiných projektech. Bridger by měl být důležitou postavou, kterou bychom měli vídat i nadále. Ve hře je samozřejmě nějaký nový seriál, který vzejde právě z Ahsoky, limitovaným seriálem, který by měl mít pouze jednu řadu.

Jak se vám líbí tento casting?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na Star Wars: Rebels | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!