Podle určitých zdrojů by měla Hera Syndulla nahradit Caru Dune v Rangers of the New Republic

Podle určitých zdrojů by měla Hera Syndulla nahradit Caru Dune v Rangers of the New Republic

2.3.2021 9:15


Jelikož je Cara Dune ze hry a studio neplánuje postavu přeobsadit, dostali jsme se do poněkud prkenní situace. Postava Cary tak zmizí z historie Star Wars a nikdo o ní už zřejmě mluvit nebude. Přesto se už šušká o tom, kdo by postavu mohl nahradit. A nepůjde o někoho neznámého.


Asi nemusíme blíže představovat kauzu herečky Giny Carano. Ta dostala od vedení Lucasfilmu padáka a už se jako Cara Dune neobjeví v seriálu The Mandalorian a ani v žádných jiných připravovaných Star Wars projektech. Dříve se šuškalo, že Cara Dune měla být jednou z hlavních postav připravovaného seriálu The Rangers of the New Republic.

Zde se informace trochu rozcházejí. Některé tvrdí, že tomu tak skutečně mělo být, jiné zdroje tvrdí, že Carano měla dostat svůj vlastní spin-off, který byl zrušen po jejích prvních (dle studia nevhodných) příspěvcích na sociálních sítích. Ať už je to tak či tak, nemění to nic na situaci, že Dune neuvidíme ani v jednom projektu. Server LRM přišel ale se zprávou, že Lucasfilm má již za Caru Dune náhradu.

(Známá postava za známou postavu. Půjde touto cestu studio? Foto: Disney)

Hera Syndulla byla hlavní postavou seriálu Rebels, mohli jsme ji vidět i v minuloroční (nepovedené) hře Squadrons. Hera ostatně byla u všech důležitých událostí a milníků mezi Epizodou IV-VI. Například se zúčastnila i bitvy o Endor. Následně pomáhala Nové republice, a tak by nebylo od věci, kdybychom ji viděli právě v The Rangers of the New Republic.

Svým způsobem by to dávalo smysl, navíc se již brzy dočkáme i dalších postav z Rebels, kteří si odškrtnou svůj debut v hraném seriálu. A na setkání staré party se čeká již dlouho. Pokud by nakonec tato zpráva byla nepravdivá, nemusíme zoufat. Heru Syndullu stoprocentně v hrané podobě uvidíme. Dave Filoni si tuto příležitost nenechá ujít a časem se této skvělé pilotky dočkáme.

Byla by Hera Syndulla úctyhodnou náhradou za Caru Dune?

Zdroj: LRMonline.com


Jít na Star Wars: Rebels | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!