První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

První pohled na hranou Sabine Wren v nás vyvolává nostalgii na závěrečnou řadu Rebels

16.9.2022 11:00


Seriál Ahsoka má naplánovanou premiéru na rok 2023. Bohužel jsme se nedočkali očekávaného traileru, nicméně alespoň nám byl poskytnut první pohled na hranou Sabine Wren. Není žádným tajemstvím, že seriál bude jakýmsi pokračováním staré party Povstalců.


Letní Star Wars Celebration byl na nové informace poměrně bohatý. Dokonce se pro fanoušky přímo na akci promítal i krátký teaser na seriál Ahsoka a to v době, kdy se seriál natáčel a měl za sebou zhruba první měsíc natáčení. Očekávali jsme, že ten stejný teaser nám tvůrci vypustí on-line právě nyní během akce D23 (ostatně po vzoru Mandaloriana, který se představil s první ukázkou ke třetí řadě, pozn. red.). Bohužel jsme se teaseru na Ahsoku nedočkali.

I tak jsme ale nevyšli úplně naprázdno. Byl nám poskytnut alespoň první pohled na hranou Sabine Wren, kterou aktuálně ztvárňuje herečka Natasha Liu Bordizzo. Bohužel přímý pohled do obličeje nevidíme, celá fotografie má spíše vyvolat nostalgické pocity k závěrečnému dílu Rebels s názvem Family Reunion and Farewell.

(V seriálu Ahsoka se dočkáme identické scény jako v závěru Rebels. To je ale nostalgie. Foto: Disney)

Sabine tak nacházíme u stejné vzpomínkové stěny, kdy vzpomíná na svou bývalou posádku lodi Ghost. Fotografie vyvolala samozřejmě obrovské ovace, nicméně nic nového jsme se o seriálu nedozvěděli. A to ještě těsně před akcí D23 zahraniční insideři vyslídili, že novým Ezrou by měl být herec Eman Esfandi. Bohužel ani tato zpráva nebyla oficiálně potvrzena.

Nutno dodat, že panel Ahsoky byl poměrně chudý. Aktuálně se nic nemění. Seriál je dotočený, nyní ho čeká náročná post-produkce a premiéra je naplánována na rok 2023. Bližší měsíc zatím nevíme. Jelikož v první půlce roku dorazí MandalorianVadnou várkou, dá se očekávat, že tuto očekávanou pecku si tvůrci nechají spíše až podzim příštího roku. To ale pouze hádáme.

Jste rádi, že se v seriálu Ahsoka dočkáme zřejmě stejné scény jako v Rebels?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Wars: Rebels | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!