Co nás čeká po dlouhé pauze seriálu Supergirl?

Co nás čeká po dlouhé pauze seriálu Supergirl?

16.4.2018 12:56


Poslední díl Supergirl jsme naposledy viděli na začátku února a nyní konečně, když seriál Legends of Tomorrow skončil, který ve vysílacím čase právě Supergirl nahradil, se na televizní obrazovky vrací dívka z oceli s novými epizodami. Co můžeme v těch prvních čekat po tak dlouhé pauze?

16. dubna 2018 se Supergirl vrátí na televizní obrazovky se svou čtrnáctou epizodou nazvanou Schott Through The Heart. Jak už název napovídá, ve středu dění bude Winn Schott, který byl v posledních pár dílech (a vlastně i v celé druhé sérii) poměrně dost opomíjen. Dočkáme se hned několika odkazů na zločineckou dráhu jeho otce, Toymana.

Vůbec poprvé se také setkáme s Winnovo matkou, kterou bude hrát Laurie Metcalf, kterou diváci znají jako matku Sheldona Coopera z populárního seriálu The Big Bang Theory. Mary McGowan má stejně jako Schottův otec problémy se svým synem, se kterým se nevídá, nejsou v kontaktu. V epizodě se taktéž dočkáme hudebního vystoupení v čele s Jeremy Jordanem, který svůj talent ukázal v již crossoverové epizodě Flashe nazvané Duet.

(Winn bude ve čtrnácté epizodě opravdu zlomený. Foto: CW)

O týden později se budou opět řešit rodinná drama, tentokrát ale ne ty ze Země, ale rovnou z Marsu. M'yrnn J'onzz, který už nějaký čas v National City pobývá, začne tak trochu bláznit a vystaví celé DEO velkému nebezpečí. J'onn J'onzz se pokusí za pomoci Supergirl zeleného marťana zastavit. Pokud chcete více vědět, co nás v jednotlivých epizodách čeká, přečtěte si oficiální synopse.

3×14 – Schott Through The Heart

Datum premiéry: 16.4.2018

Když Winnův otec zemře, na scéně se objeví jeho odcizená matka, která chce Winnovi vysvětlit, proč ho před lety tak násilně opustila. Když ovšem začnou ve městě řádit Toymanovy hračky, Winn musí se svou matkou spolupracovat. Alex si začíná všímat podivného chování M'yrnna.

3×15 – In Search of Lost Time

Datum premiéry: 23.4.2018

M'yrnn J'onzz způsobí v celém DEO pěkný chaos, Supergirl se tedy vydává pomoci J'onnovi, aby téměř nezvladatelnou situaci vládní organizace zvládla. Mezitím Mon-El začíná trénovat Karu novým bojovým technikám, které se naučil v budoucnosti, a které by Kaře mohli pomoci v boji proti Reign.

Těšíte se na nové epizody po takové pauze?

Zdroj: ArrowWikia.com


Jít na Supergirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!