Čtvrtá řada má údajně představit prvního transgenderového superhrdinu

Čtvrtá řada má údajně představit prvního transgenderového superhrdinu

27.5.2018 17:27


Hrdinů není nikdy dost a jelikož se čtvrtá řada už chystá, máme tu první informace o nové postavě, kterou bychom měli v průběhu čtvrté série poznat. Tentokrát by mělo jít o zcela originální postavu, která doposud nemá v superhrdinském světě od vydavatelství DC obdoby.


Třetí řada sice stále běží, ale je již dávno dotočena. Jelikož je potvrzena řada čtvrtá, tak už nyní prosakují první informace, na co se v příští seriálové sezóně můžeme těšit. Údajně se nyní hledá herečka, která by ztvárnila Niu Nal, mladou reportérku, která si prošla tvrdou školou od Cat Grant. Zároveň má jít o transgenderovou postavu, tedy o někoho, kdo si není jistý svým pohlavím a například chodí neutrálně učesaný a oblékaný. Pokud toto spojení neznáte, podívejte se například na tuto stránku, kde dostanete mnohem bližší vysvětlení.

Z Nii Nal se má časem údajně stát superhrdinka, takže se máme na co těšit. Transgenderová postava ještě nebyla nikdy na stříbrném plátně a seriálovém poli představena, takže stanice CW by měla mít opět v něčem prvenství. V komiksech existují rovnou dvě postavy, které mají příjmení Nal, takže je dost možné, že si tvůrci poupraví nějaký charakter, který má kořeny v komiksech od vydavatelství DC.


(Legie superhrdinů má v komiksech mnohem více členů než v seriálu. Foto: DC)

V komiksech se vyskytují sestry Nura Nal a Mysa Nal. První jmenovaná umí nahlédnout do budoucnosti, navíc se jedná o členku Legie superhrdinů, což má opět k našemu seriálu blízko, protože zatím to vypadá, že se s Legií budeme vídat i příští rok. V komiksech Nura Nal vycítila konec Legie a snažila se mu předejít. Tato postava je také známá pod přezdívkou Dream Girl.

Druhá jmenovaná sestra – Mysa Nal – sice neumí nahlédnout do budoucnosti, ale stala se z ní výborná čarodějka, která je světu známá jako White Witch. Stejně jako její sestra je i ona členkou Legie superhrdinů. Uvidíme, zda tedy příští rok poznáme jednu ze sester, nebo obě, či půjde o zcela jinou postavu se jménem Nal. Zatím jsme poznali pouze tři členy Legie superhrdinů – Imru Ardeen, Querla Doxe a Mon-Ela.

Jste rádi, že se v seriálu představí transgenderová postava?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Supergirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!