Překvapení ve finále: Do poslední epizody zamíří hned několik známých tváří z minulých sérií

Překvapení ve finále: Do poslední epizody zamíří hned několik známých tváří z minulých sérií

5.8.2021 17:03


Tak nakonec to přeci jen nebude suché finále. Na začátku tohoto roku se spekulovalo, že finále Supergirl se bude muset obejít bez starých známých z posledních sérií. Nakonec tomu tak nebude a uvidíme celou řadu známých postav. Tak kdo to tedy bude? Článek obsahuje spoilery.


Stanice CW sice nic oficiálního neprozradila, ale fotografové se vydali na natáčení posledního dílu. A spatřili tam Chrise Wooda a Jeremyho Jordana. Oba pánové nebyli natáčecí set pouze navštívit, ale měli na sobě své kostýmy (viz níže na videu), takže se v posledním díle můžete těšit na návrat Mon-Ela a všem oblíbeného Winna Schotta.

(Tak nakonec se ještě setkají. Foto: CW)

Pochopitelně to není vše. I Mehcad Brooks si po Mortal Kombat udělal čas a vrátí se jako James Olsen. Bude velice zajímavé sledovat, jak se bude tvářit na svou sestru Kelly, která převzala jeho úlohu Guardina. I Brooks by se měl objevit v posledním díle, v dílech předcházejícím finále ho spíše nečekejte.

Taktéž se můžeme těšit na Helen Slater, která si zopakuje roli starostlivé matky Kary a Alex. Eliza Danvers, která v posledních řadách moc prostoru nedostávala a spíše se o ní pouze mluvilo, se vrátí v posledních pár dílech. Tvůrci ovšem slibují, že to není vše. Mělo by dojít i na pár známých záporáků, kteří se průběžně budou ukazovat v posledních dílech. Tam ale bohužel nejsme tak informovaní jako u klaďasů.

Jste rádi, že se staří známí vrátí alespoň na závěrečný díl seriálu?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na Supergirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!