S35E01: I'm Not Crazy, I'm Confident

S35E01: I'm Not Crazy, I'm Confident

CZ 27.9.2017 8 330 000 43 minut


Kmeny Levu, Soko a Yawa se musí vypořádat s prvními nástrahami, které si pro ně ostrov připravil, vytvořit mezi sebou spojenectví a snažit se vyhrát výzvu, aby udržely své členy ve hře a nemusely vyřadit prvního soutěžícího.

Jeff Probst přivítal osmnáct nových soutěžících, kteří tvoří tři kmeny na základě jejich pracovních ctností – Heroes (odvaha), Healers (pomoc ostatním) a Hustlers (tvrdá pracovní morálka).

V průběhu výzvy našel Ryan mezi zásobami na lodi tajnou výhodu. Soutěž vyhráli Healers a jako druzí se umístili Heroes, zatímco kmen Hustlers neměl žádnou šanci, jelikož měli problémy s dopravením se na pláž.

V táboře neměl kmen Healers žádné potíže s rozděláním ohně a mezitím si Cole vybudoval obdiv u Jessicy. Další den se Mike rozhodl prozkoumat ostrov za účelem nalezení skryté imunity. Avšak Joe začal Mika podezřívat a poté ho konfrontoval, aby zjistil co kde dělal, a zda našel tajnou imunitu.

V kmeni Heroes se zformovala většinová aliance zahrnující Alana, Ashley, Bena a JPho, nicméně Alan byl nesvůj z pouta mezi Ashley a JPm. Následující noci jeho paranoia ještě vzrostla a vzal JPho stranou a zeptal se ho, zda má tajný symbol imunity. I když JP vytáhnul kapsy a dokonce se svlékl, aby Alanovi dokázal, že žádný symbol nemá, tak to Alanovi nestačilo a stál si pořád za svým. To naštvalo Ashley, která k nim přišla během jejich konverzace a začala uvažovat, zda vytvoření aliance s Alanem nebyla chyba.

V kmeni Hustlers Patrick zapůsobil na svoje spoluhráče a vytvořil alianci s Ali. V průběhu dne Ryan otevřel svou tajnou výhodu a zjistil, že jde o symbol imunity, který může být použit poté, co se přečtou hlasy. Tato výhoda může být použita jen při první kmenové radě. V případě, že jeho kmen neprohraje, musí poslat symbol někomu z kmene, který soutěž prohraje. Ten dotyčný nebude mít žádné ponětí o tom, od koho mu symbol přišel. Později se Ryan rozhodl, že tuto informaci sdělí Devonovi a řekl mu, že tuto výhodu použije i v případě, že by se ostatní rozhodli vyhodit Devona. Ti dva se dohodnou, že spolu dojdou do finálové dvojky.

Po nepovedeném manévrování Bena a Chrissy s bludištěm imunitu vyhráli Healers a Hustlers, čímž poslali kmen Heroes na kmenovou radu a Ryan tudíž musel přeposlat svou výhodu někomu jinému.

Když se kmen Heroes vrátil do tábora, většinová aliance se rozhodla, že domů pošlou Katrinu, ale napětí mezi Alanem a Ashley přetrvávalo. Alan proto přišel za Katrinou a Chrissy s plánem na vyřazení Ashley a pokusil se přesvědčit Bena, aby se k nim přidal. Ben se snažil ujistit Alana, že Ashley a JP jsou k nim stále loajální, nicméně Alan zůstal nadále paranoidní. Před kmenovou radou se Chrissy dozvěděla, že získala tajnou výhodu.

Na kmenové radě Ashley nařkla Alana za jeho iracionální chování, zatímco Alan otevřeně prohlásil, že nevěří Ashley a ani JPmu, a varoval ostatní před tímto silným párem. Vyzradil také plán, že domů půjde buď Chrissy a nebo Katrina. Obě proto uvedly důvody, proč si je nechat ve hře a čím můžou přispět kmeni. Nakonec se prvním soutěžícím vyřazeným ze hry stala Katrina v poměru 5–1.

Shrnutí:

Odměna Imunita Vyřazený hráč
Soko Soko
Katrina
1. vyřazený
18/18
5–1
Den 3
Levu Yawa

Zdroj: Wikipedia, Foto: CBS
  • Phical
    Phical 28.9.2017 | 13:31:37

    Survivor is BACK! :D Konečně! Člověk se na ten den půl roku těší jako male děcko a konečně je to TADY! :D Neuvěřitelné, že je to už 35. serie! Doufám, že to bude stát za to!


Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show