S35E04: I Don't Like Having Snakes Around

S35E04: I Don't Like Having Snakes Around

CZ 18.10.2017 8 120 000 43 minut


Devátý až jedenáctý den soutěže. Nastává promíchání kmenů a vytváření nových aliancí. Který nový kmen prohraje výzvů a bude muset jít na kmenovou radu, kde vyřadí čtvrtého soutěžícího ze hry?

Devátý den přicházejí kmeny na výzvu o odměnu. Jeff všem oznámí, ať odhodí šátky, protože dojde k promíchání kmenů. Nový kmen Levu se skládá ze dvou členů kmene Heroes Ashley a Alana, dvou členů Healers Desi a Joea a Devona, jediného člena Hustlers. Kmen Soko tvoří jeden původní člen Healers Roark, dva členové Hustlers Ali a Ryan a dva členové Heroes Chrissy a JP. Třetí kmen Yawa nyní zahrnuje tři bývalé členy Healers Cola, Jessicu a Mika, a po jednom členu z obou zbylých kmenů – Ben a Lauren.

Tým Yawa je od začátku výzvy ve vedení a soutěž se jim podaří vyhrát. Tudíž získávají jako jediný kmen odměnu.

Po příchodu nového kmene Yawa do bývalého tábora kmene Hustlers se všichni vrhnou na jejich hostinu. Ben se obává své budoucnosti ve hře, protože je nyní v početní nevýhodě. Když Jessica otevře svůj pytlík s čipsy, tak zjistí, že uvnitř je papír s nápisem „tajná výhoda“, který, když si jej v soukromí přečte, jí sděluje, že na příští kmenové radě může jednomu členovi kmene zabránit v hlasování. V případě, že její kmen neprohraje výzvu o imunitu, přepošle tuto „výhodu“ někomu z prohraného kmene, a ten tudíž nebude moct na kmenové radě hlasovat. Jessica se o tuto výhodu podělí s Colem a Mikem. Avšak Cole se rozhodne o tom povědět i Benovi a Lauren, aby si získal jejich důvěru.

V táboře nového kmene Soko Roark všechny přivítá a doufá, že spolu budou všichni vycházet, protože je jediným členem původních Healers. Ryan je rád, že je v kmeni s Chrissy, a když si společně promluví o tom, že on je tím, kdo jí dal na první kmenové radě tajnou výhodu, byla mu velmi vděčná. Chrissy mu slíbila, že mu někdy tu laskavost štědře oplatí.

V táboře kmene Levu se všichni seznamují. Všichni uvažují, jak nejlépe zavřit spojenectví, jestli tři proti dvěma, či čtyři proti jednomu. Ashley se moc nelíbí, že skončila ve kmeni s Alanem, ale nakonec se oba spojí, protože to bude nejlepší pro jejich budoucnost. Joe Devonovi zalhal o tom, že Ashley a Alan chtějí vyřadit jako prvního Devona, a tím ho získat na svou stranu.

Další den v kmeni Yawa se Lauren snaží na svou a Benovi stranu získat Mika, jelikož vidí, že Cole a Jessica vypadají jako silný pár. Proto taky Mikovi řekne, že ví o Jessičině výhodě. Mikovi dojde, že se o tuto informaci podělil Cole, a proto se na něj naštve. Řekne Jessice, že Lauren ví o výhodě, nicméně když se k jejich rozhovoru přidá Cole, tak předstírá, že on nic neřekl. Cole Jessice nakonec přizná, že o výhodě mluvil s Benem. Jessica je na Cola naštvaná, neboť ji částečně zradil.

Všechny kmeny si vedly docela vyrovnaně, nicméně naoknec jako poslední kmen skončil kmen modrý kmen Levu, který bude muset jít na kmenovou radu a vyřadit čtvrtého hráče ze soutěže. Jessica plánuje, že použije svou tajnou výhodu k tomu, aby pomohla členům bývalého kmene Healers.

Zpět v kmeni Levu je všem jasné, že rozhodující hlas bude mít Devon. Ashley se snaží získat Devona na jejich stranu s Alanem a vyjde najevo, že Joe Devonovi lhal o tom, že jej ti dva chtějí vyřadit. Joe zatím plánuje, že určitě použije svůj symbol imunity, ale neví, jestli ho zahrát na sebe, nebo na Desi. Joe se rozhodl, že musí zařídit, aby dnes zbývající členové hlasovali pro něj, a ne pro Desi. Proto se otevřeně přede všemi baví o tom, koho dnes vyhodit, a navrhuje Ashley, protože je nejslabší článek kmene. Alan to komentuje tak, že dnes určitě nehlasuje ani pro Ashley ani pro Devona. Desi se začíná cítit zranitelně, a proto žádá Joea o laskavost, aby použil symbol na ni, protože ostatní můžou vycítit, že Joe má symbol imunity, a tudíž budou hlasovat pro Desi. Před odchodem na kmenovou radu najde Devon ve svém batohu „tajnou výhodu“, ale nesmí ji otevřít, dokud Jeff nezahájí hlasování.

Na kmenové radě se hlavně diskutuje o Joeově chování před kmenovou radou, a je jasné, že rozhodující hlas bude mít Devon, protože dva původní Heroes a dva původní Healers budou držet spolu. Před hlasováním Devon otevře svou tajnou výhodu, kde zjišťuje, že byl na této kmenové radě jeho hlas někým zablokován a tudíž nemůže pro nikoho hlasovat. Devona to zklamalo, protože si myslel, že to bude nějaká výhoda pro něj a tím získá moc v kmeni. Před přečtením hlasů se Joe rozhodne použít svůj symbol imunity, ale ještě stále uvažuje na koho jej použít. Rozhodne se, že ho zahraje na sebe. Po přečtení hlasů je odhaleno, že dva hlasy získal Joe, avšak jeho hlasy se nepočítají, a dva hlasy získal Alan, který se tedy stává čtvrtým vyřazeným hráčem ze série Heroes vs. Healers vs. Hustlers. Joe ještě svůj tah okomentoval tím, že podle Ashleyina výrazu poznal, že má použít symbol na sebe, a ne na Desi.

Shrnutí:

Odměna Imunita Vyřazený hráč

Yawa
Yawa
Alan
4. vyřazený
15/18
2–0
Den 11
Soko

Zdroj: CBS, Foto: CBS
  • Donsellf
    Donsellf 20.10.2017 | 12:05:00

    Super epizoda, ty tajný výhody úplně k hovnu vůbec bych je do hry necpal. Jinak Joe to zahrál skvěle jak se na ně podíval a až pak imunytu zahrál. Alana je mi celkem líto začínal jsem mu celkem fancit. Ale podle Probsta ho na určitě uvidíme v second chance.

  • Lazaxter
    Lazaxter 19.10.2017 | 13:57:06

    Další mega-super-extra výhoda nezměnila hlasování, to se nenechá jen tak a se těším na další kraviny, které k*rví hru… Jinak celkem pohoda, dobře Joe (y)


Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show