S35E05: The Past Will Eat You Alive

S35E05: The Past Will Eat You Alive

CZ 25.10.2017 8 220 000 43 minut


Dvanáctý až čtrnáctý den soutěže. Na soutěžící čekají další výzvy, které otestují jejich fyzickou zdatnost. A nakonec bude muset jeden kmen vyřadit pátého soutěžícího ze hry.

Po návratu z kmenové rady si Ashley uvědomuje, že ztratila spojence v kmeni. Avšak pochvaluje Joeovy činy před kmenovou radou, kdy ze sebe udělal jasný terč.

Ráno v kmeni Yawa je pro jednoho hráče „utrpením“. Když kousek bambusu v ohni vydává hlasitý zvuk jako exploze, tak se Ben necítí dobře. Ačkoliv všem řekl, že je v pořádku, tak Jessica a Mike si uvědomují, že Ben asi trpí posttraumatickým stresem z období, kdy byl u mariňáků. Ben jen potřebuje chvíli čas o samotě, aby se dal dohromady.

Chrissy a Lauren se soutěže neúčastní. Výzvu vyhrává kmen Levu a na druhém místě skončí kmen Yawa. Kmeni Soko se ani nepovede dostat se k házení míčů do koše, neboť Ryan má problém s pošťuchováním míče do stoupajícího terénu.

Kmen Levu si po odměně užívá odměny. Devon si uvědomuje, že největší hrozbou v kmeni je Joe a proto se rozhodne uzavřít spojenectví s Ashley. Oba doufají, že se jim povede v budoucnosti na svou stranu získat Desi.

V kmeni Soko se Ryan omlouvá, že zkazil výzvu. Všichni ho však ujišťují, že nejsou na něj naštvaní, šlo přece jen o odměnu a ne o imunitu. Ryan si je vědom, že pomoct mu může jeho sociální hra. Roark o své pozici také uvažuje a myslí si, že bude prostředním hráčem mezi bývalými Heroes a Hustlers. Ali se sblíží s Roark a ujišťuje ji, že by s ní chtěla spolupracovat nyní i v době po sloučení. Ali totiž doufá, že ji Roark po sloučení vezme do bývalé aliance kmene Healers, protože ze začátku budou důležité počty. Aliin plán je vyřadit první Chrissy a poté JPho, pokud budou muset jít na kmenové rady. Ali se s tímto plánem svěří Ryanovi, který s ním souhlasí. Avšak uvnitř si je nejistý, protože Ali a Chrissy jsou jeho nejbližší spojenci, kteří bohužel nebudou navzájem spolupracovat.

Mezitím v kmeni Yawa je Lauren čím dál tim víc otrávená z Cola. Doufá, že jeho činy povedou k jeho blízkému konci. Jessica a Mike jsou spolu pro vodu ke studni. Jessica se svěřuje, že byla původně ráda, že je v kmeni, kde má její aliance většinu, ale cítí, že Cole nedokáže udržet tajemství a proto je lepším spojencem do budoucna Mike. Jessica proto řekne Mikovi, aby zkusil hledat symbol imunity, jelikož vědí, že symbol imunity v jejich bývalém kmeni byl schovaný u studny. Nakonec se Mikovi povede symbol najít.

Ryan a Mike se výzvy neúčastní. Všechny kmeny si vedou docela vyrovnaně. Nicméně kmen Soko začne trochu zaostávat, jelikož JP musí přenést přes balancovací kládu všechny tři pytle, protože ženy z jeho kmene to nezvládnou. U bludiště se navíc Chrissy nedaří dostat míčky do otvorů, což nakonec vyústí v jejich prohru.

Po návratu z výzvy se Chrissy cítí zranitelně. Proto si Chrissy promluví s Roark a řekne jí, že by s ní chtěla probrat strategii a navrhe jí, že ony dvě a Ali by mohly uzavřít ženskou alianci. Roark jí na to odpoví, že se tomu nebrání. Ačkoliv ve skutečnosti je to právě Chrissy, koho chce Roark vyhodit. Chrissy vlastně s Roark taky nechce spolupracovat, jen ji potřebovala trochu zmanipulovat. Jde proto za JPm, kterému řekne, že Roark chce uzavřít ženskou alianci a varuje ho před ní. Stejně tak přemluví ke spolupráci Ryana a společně plánují vyřadit Roark. Mezitím se Ali a Roark dohodnou, že vyřadí ze hry Chrissy. Když se o tomto plánu Ali zmíní Ryanovi, ten s ním souhlasí. Ryan si tudíž uvědomuje, že on je prostředníkem a jeho čin vyústí ve zklamání jedné z jeho spojenkyň Ali a Chrissy.

Na kmenové radě Ali kritizuje Chrissy za její slabý výkon na výzvě o imunitu. Roark by si zase přála být více začleněna do probírání strategie s ostatními. JP zase dává najevo, že se obává ženské aliance, neboť jsou v převaze nad muži. Roark si myslí, že to ona je prostředním hráčem mezi dvěma bývalými Heroes a Hustlers, a ne cíl. Ali přiznává, že člověk nikdy neví, komu může věřit, dokud se nedostanou k hlasování na kmenové radě. Po hlasování se ukáže, že Ryan hlasoval s JPm a Chrissy a společně vyřadili Roark v poměru 3–2.

Shrnutí:

Odměna Imunita Vyřazený hráč
Levu Yawa
Roark
5. vyřazený
14/18
3–2
Den 14
Yawa Levu

Zdroj: CBS, Foto: CBS
  • Donsellf
    Donsellf 27.10.2017 | 20:01:00

    Konečne vypadl zase někdo nezajímavej.


Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show