S35E06: This is Why You Play Survivor

S35E06: This is Why You Play Survivor

CZ 1.11.2017 7 690 000 43 minut


Patnáctý až šestnáctý den soutěže. Po událostech z minulého dílu se jeden hráč cítí zrazen, jeden hráč leze ostatním soukmenovcům na nervy a jeden hráč získá výhodu. Nakonec bude muset jeden kmen vyřadit šestého soutěžícího ze hry, a to těsně před branami sloučení.

Po návratu z kmenové rady se Ali cítí být zrazena Ryanem. Ryan ji ujišťuje, že jí stále věří, jen nevěřil Roark. Chrissy je naopak Ryanem potěšena, neboť dokázal, že jí důvěřuje více než Ali.

Další ráno v kmeni Yawa se Mikovi podaří chytit malou rybu, a je z toho nadšený. Ostatní členové kmene jsou na něj také hrdí, protože dokázal, že má na spoustu věcí. Mike se rozhodl, že se o svou rybu podělí s celým kmenem, což se líbí Benovi, protože minule když ryby chytal Cole, tak je většinou snědl sám. Cole také navrhuje, aby uvařili nějakou rýži, aby se kmen posilnil před soutěží, avšak Lauren mu odporuje, protože už rýže moc nemají a musejí s ní šetřit. Když Cole a Jessica odejdou na pláž, tak se Lauren snaží dostat na svou a Benovu stranu a navrhuje, že by se měli brzo zbavit Cola, neboť je protivným hráčem.

Yawa má jednoho člena navíc, takže výzvy se neúčastní Mike. JP zajistil výhru pro kmen Soko. Po nich se umístil kmen Yawa a poslední skončil kmen Levu, kterému se nepodařilo shodit ani jeden terč.

Zpět v táboře si kmen Soko užívá svou výhru. Všichni pochvalují JPho za jeho výkon, avšak Ryan si začíná uvědomovat, že JP představuje do budoucna hrozbu a začíná uvažovat, zda by nebylo dobré jej ještě před sloučením vyřadit.

V táboře kmene Levu se Ashley a Devon navzájem ujišťují, že budou držet nadále spolu. Doufají, že se jim povede na svou stranu získat Desi a společně vyloučit Joea. Když jdou Devon a Joe hledat do lesa jídlo, tak si je Devon vědom toho, že někde je ukrytý symbol imunity a Joeovi se už jeden podařilo najít. Proto nespustí Joea z očí, aby nic nenašel. Mezitím si Ashley promluví s Desi o vyřazení Joea a Desi si začíná uvědomovat, že Joe s ní bude v alianci jen tak dlouho, dokud z toho bude on těžit. Během hledání potravy se Joeovi podaří najít strom, na kterém je nápověda ke skrytému symbolu imunity, která ho opět navádí ke studni. Večer, když už všichni spí, se Joe vydá ke studni a zde najde svůj již druhý symbol imunity.

Příští ráno v kmeni Yawa se Cole zvedne z místa a v zápětí odpadne. Mike a Jessica neváhají zasáhnout a pomoct mu. Cole si vůbec neuvědomuje, co se stalo. Dají mu napít a Jessica jde uvařit rýži. Díky jeho omdlení si Jessica uvědomuje, že není připravená pokračovat ve hře bez Cola. Poté, co sní svou rýži a napije se vody, se Cole začíná cítit lépe. Nicméně Ben, Lauren a Mike začínají považovat Cola za přítěž, protože když se cítíte vysíleně ani ne v polovině soutěže, tak jak se budete cítít v dalších dnech? Mezitím jsou Jessica a Cole spolu na pláží, a Cole se Jessice svěřuje, že jí věří ze všech nejvíc a že je její spojenec.

Za kmen Yawa se soutěže neúčastní Lauren. Kmen Soko je první, kterému krychle spadnou. Avšak nedlouho poté spadnou i ty od kmene Levu, takže má Yawa velký náskok. Kmeni Soko krychle spadnou opětovně. Když Cole umisťuje poslední krychli a míří zpět na své místo, tak jim jejich krychle také spadnou. SokoLevu mají na sobě již pět písmen, nicméně členové Yawa vyzkoušeli jinou strategii a oba kmeny dohánějí. Kmeni Yawa se podaří s jejich novou strategií postavit věž jako první a získávají imunitu. Devon a JP oba umístili poslední písmena za své kmeny a míří zpět na své místo. Kmeni Soko bohužel všechny krychle spadnou a kmeni Levu se podaří vyhrát imunitu. Kmen Soko tak bude opět muset jít na kmenovou radu a vyřadit ze hry šestého hráče.

Kmen Soko je zklamaný, že musí opět na kmenovou radu. Ryan si je vědom toho, že Ali je na tenkém ledě. On však uvažuje, zda by nebylo lepší se zbavit JPho jako fyzické hrozby. Rozhodne se vše urovnat s Ali a domluví se, že společně vyloučí JPho. Ali se pokusí ještě získat k nim Chrissy, a snaží se ji přemluvit tím, že po sloučení na svou stranu získá Lauren a Devona. Chrissy si je jistá, že toto je poslední hlasování před sloučením kmenů a že nejpevnější pouto zde mají ona a Ryan a společně se musí domluvit, koho vyřadit.

Na kmenové radě Ali přiznává, že ji po poslední kmenové radě Ryan zklamal, ale už to překonali a svůj vztah urovnali. JP se cítí zranitelně, protože může pro ostatní členy představovat fyzickou hrozbu. Ostatní také přiznávají, že nic neví o JPho strategii, protože se se svou taktikou nikomu nesvěřuje. Proto může být JP také nebezpečný hráč. Po hlasování se ukázalo, že se Ryan a Chrissy rozhodli držet s JPm, a všichni tři vyloučili Ali, která se tak stala šestým hráčem vyřazeným ze hry.

Shrnutí:

Odměna Imunita Vyřazený hráč
Soko Yawa
Ali
6. vyřazený
13/18
3–1
Den 16
Yawa Levu

Zdroj: CBS, Foto: CBS
  • Donsellf
    Donsellf 3.11.2017 | 23:37:08

    Zmrdeček Ryan

  • Lazaxter
    Lazaxter 3.11.2017 | 15:15:51

    Je to fakt weasel :D


Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show