S35E07: Get to Gettin'

S35E07: Get to Gettin'

CZ 8.11.2017 7 820 000 43 minut


Sedmnáctý až devatenáctý den soutěže. Kmeny jsou připraveny na výzvu o odměnu, ale místo toho se dozvídají, že nastává sloučení. „Kdo je se mnou v alianci? Komu můžu věřit? S kým dojdu nejdál?“ To jsou otázky, o kterých nyní musí všichni soutěžící uvažovat.

Sedmnáctý den se v kmeni Yawa probírá budoucnost kmene. Kmen se shodl, že budou držet při sobě pokud nastane sloučení. Bývalí členové Healers si také myslí, že se jim podaří dostat na jejich stranu Joea a Desi a tím pádem budou mít početní výhodu.

Kmeni Levu se v táboře nedaří. Už jim došlo všechno jídlo, a jediné, co jim zbývá, je lžička cukru. Proto všichni doufají, že se jim podaří vyhrát odměnu a získat tak nějaké jídlo.

Když kmeny přicházejí na výzvu o odměnu, tak se dozvídají, že nastává sloučení. Společně si užijí hostinu, která zahrnuje steak, brambory a čokoládový dezert, a k tomu na zapití pivo a margaritu. Během hostiny si Chrissy vybuduje zášť vůči Joeovi, jelikož se u stolu neumí chovat. Chrissy a Ben se snaží spolu nenápadně komunikovat, aby nikdo neměl podezření, že jsou v alianci.

V novém táboře si kmen musí vybudovat nový přístřešek. Naštěstí jim všechno, co kdy vyhráli na výzvách o odměnu, zůstalo. Jessica si promluví s Desi a zjišťuje, že ona i Joe jsou více než ochotni se k nim vrátit do aliance. Ryan a Devon se také opět spojují a uvažují o tom, že by spojili bývalé kmeny Hustlers a Heroes a spolupracovali proti bývalému kmeni Healers.

Další den v novém kmeni Solewa si hráči užívají na pláži. Devon si promlouvá s Lauren a snaží se ji získat na svou stranu a že budou spolupracovat proti bývalým Healers. Lauren se tento plán moc nelíbí a řekne o něm Mikovi. Mike je rád, že se mu s tím Lauren svěřila a ujišťuje ji, že jí věří. Devon se setká s Benem a Chrissy u studny a řekne jim o svém plánu, a že by jako první měli jít po Joeovi a Colovi. Ben si je vědom toho, že se mu nabízejí dvě možnosti, jak a s kým ve hře pokračovat. Ben si poté v táboře všimne, že Cole se zase omotává kolem jídla, a postěžuje si na něj před Lauren, Jessicou a JPm. Jessica a Lauren poté varují Cola, aby hrál lépe sociální hru a nedával ostatním záminku, aby jej chtěli vyřadit. Mike zase varuje Cola a Joea, že je chce druhá aliance vyřadit.

Jako první vypadává během pár sekund Ryan. Poté Mike, Jessica a další. Jako poslední zůstanou na kladině Desi, Cole, Chrissy a Ashley. Po 10 minutách odpadávají Cole a Chrissy. Po 38 minutách se podařilo Desi vyhrát výzvu a získává tak poprvé náhrdelník individuální imunity.

Po návratu ze soutěže se Cole omlouvá Benovi za své chování. Ben omluvu přijímá, al stále Colovi nedůvěřuje. Avšak je s ním ochoten spolupracovat, pokud ho to dostane ve hře dál. Joe je připraven využít svůj symbol imunity buď na sebe, nebo na někoho jiného, podle toho, co mu bude připadat správné. Bývalí Healers a Lauren se domluví, že budou hlasovat pro Chrissy. Lauren obeznámí s plánem Bena a přemlouvá ho, aby hlasoval takhle s nimi. Ben však chce jako první vyřadit někoho z Healers, a to nejraději Cola, ale Lauren chce, aby zůstali věrní jejich kmeni Yawa. Druhá aliance společně s Lauren a Benem diskutují, zda vyřadit Joea nebo Cola, a zda nemá nějaký z nich symbol imunity. Proto mají plán B, a to vyřadit Jessicu, která symbol určitě nemá a je v blízkém vztahu s Colem.

Na kmenové radě se Jeff ptá Ryana, jak je důležité to, jak byli rozděleni do původních kmenů a později do promíchaných kmenů. Ryan přiznává, že nové kmeny jsou stejně tak důležité, jako ty původní. Mike se obává toho, že jako první na řadě jsou členové Healers, protože jich je ve hře teď nejvíc. Během diskuze vytáhne Joe svůj symbol imunity, aby ukázal, že ho má. Cole se nyní cítí zranitelně, protože jeho a Joeovo jméno se několikrát zmiňovalo, a nyní, když má Joe imunitu, tak je nejspíš další na řadě. Ben cítí, že tato kmenová rada rozhodne o tom, kdo má jaké místo v kmeni. Před přečtením hlasů Joe použije na sebe symbol imunity. Aliance Healers hlasovala pro Chrissy. Nicméně všichni ostatní hlasovali nakonec pro Jessicu (poměr 7–5), která se tak stala sedmým vyřazeným hráčem.

Shrnutí:

Odměna Imunita Vyřazený hráč

Žádná

Desi

Jessica
7. vyřazený
12/18
7–5
Den 19

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show