S35E08: Playing with the Devil

S35E08: Playing with the Devil

CZ 15.11.2017 8 850 000 43 minut


Dvacátý a dvacátý první den soutěže. Na soutěžící čeká výzva o odměnu a také výzva o imunitu, na které budou všichni tvrdě bojovat o to, aby byli na osmé kmenové radě v bezpečí. Navíc se najde další výhoda do hry a nápověda k symbolu imunity.

Bývalí Heroes jsou po kmenové radě stále zaskočeni z toho, že ostatní se spojili proti nim a vyřadili Jessicu. Druhá aliance je ráda, že jim jejich plán vyšel.

Další den Lauren najde v košíku s hřebíky tajnou výhodu. Dozvídá se, že může tuto výhodu získat na příští kmenové radě, ale pouze pokud nebude hlasovat. Místo toho vloží do urny tento papír. Když to vše udělá, tak získá do budoucna hlas na kmenové radě navíc. Bude tedy moct jednou hlasovat se dvěma hlasy.

Modrý tým se skládá z Chrissy, Cola, Devona, Ryana a JPho. V červeném týmu jsou Ashley, Desi, Mike, Ben a Lauren. Joe je tím, který se soutěže neúčastní. Tuto výzvu vyhrál modrý tým a společně s Joem půjdou na odměnu.

Na odměně Joe rozhodl, že jako první se půjde najíst Devon, protože dnes slaví narozeniny. Po něm jde na řadu JP a poté Cole. Cole sní dost špaget na to, aby na dně talíře našel nápis, který mu říká, že v táboře pod vlajkou je schovaný symbol imunity. Cole nechce, aby to někdo zjistil, tak zakryje talíř ubrouskem, na který položí špagety. Jako další na řadě je Chrissy, která si je vědoma toho, že zde někde může být ukryta nápověda k imunitě. Proto vše prohledává a najde nápovědu na talíři. Poté je na řadě Ryan, který tuto nápovědu najde také. Aby o tom už nikdo jiný nevěděl, tak schová talíř do lesa. Jako poslední se jde najíst Joe. Zatímco ostatní na pláži odpočívají, Chrissy pošeptá Ryanovi, že našla nápovědu k imunitě. Ryan jí řekne, že ji taky viděl a schoval ji, aby ji Joe nenašel. Cole vidí, že si ti dva spolu něco šeptají a dojde mu, že nápovědu viděli také, avšak je odhodlaný ji najít první.

Po návratu z odměny využívá Ryan šance, kdy si Cole musí odskočit, a vydá se hledat symbol imunity pod vlajku. Chrissy ho vidí, tak jde za ním, a jakmile Ryan imunitu najde, tak řekne Chrissy, aby zahrabala díru. Avšak ona špatně Ryana pochopila a začala hrabat ještě větší díru. Když se Cole vrátí do tábora, tak jakmile vidí Chrissy hrabat pod vlajkou, rozeběhne se k ní a začne hrabat taky. Chrissy začne volat o pomoc a lidi z tábora se rozběhnou k nim, někteří se dokonce přidají k hledání symbolu. Ben si všimne, že Cole něco schoval do kalhot a všechny na to upozorní. Cole všem vysvětluje, že nic nenašel, ale nikdo mu nevěří. Avšak bere to tak, že mu předstírání toho, že má imunitu, pomůže ve hře.

Jako první z výzvy vypadává Mike, následován Joem a Devonem, který spadne z kladiny. O pár minut později odpadávají také Lauren a Ryan. Po deseti minutách se všichni posouvají po kladině, avšak Ashley přichází o svoji sošku. Jako další vypadává Chrissy, což zanechává ve hře už pouze Bena, Cola, JPho a Desi. Ben a Desi to taky nezvládnou. Nakonec se výzva povede vyhrát Colovi. Chrissy je zklamaná, že nemůžou vyřadit Cola, nicméně mají zde další Healers, které můžou vyřadit.

Po návratu do tábora je Cole šťastný, že získal imunitu a nebude vyřazen. Ben navrhne plán, že se rozdělí hlasy mezi Joea a Desi. Healers se snaží na svou stranu získat Hustlers a že by měli vyřadit Bena. Následně Joe obviní přede všemi Bena, že každému něco slibuje a přísahá na mariňáky. To však Ben popírá. Joe se totiž rozhodl dostat Benovi pod kůži a poničit jeho hru. Desi se zatím cítí zranitelně a podle ní by jim toto Joeovo divadlo mohlo buď velmi pomoct a nebo je naprosto potopit. Později se Lauren svěří Benovi o své výhodě a že nebude na této kmenové radě hlasovat. Proto jejich plán na rozdělení hlasů nemůže vyjít, protože by to bylo 3 hlasy pro Joea, 3 pro Desi a 4 hlasy od Healers. Ben si uvědomuje, že potřebuje získat na svou stranu nějakého z Healers. Proto si promluví s Mikem a doufá, že Mike bude hlasovat s nimi.

Na kmenové radě Joe přiznává, že má na zádech velký terč. Označuje Bena za hráče, který tady všechno řídí, s čímž Ben nesouhlasí, protože v jeho alianci si jsou všichni rovni. Cole prohlásil, že největšími kandidáty na vyřazení jsou Healers. Mike neví, komu může věřit, protože jeho Yawa aliance ho minule zradila. Když hráči hlasují, tak se Lauren úspěšně povede vložit do urny onu nápovědu a uschovat jeden pergamen navíc do budoucna. Po přečtení hlasů získali Ben a Lauren každý po jednom hlasu a Desi a Joe po čtyřech hlasech. Takže se bude hlasovat znovu a rozhodovat se bude mezi Desi a Joem. Lauren musí tedy znovu předstírat, že i ona hlasuje. Po přečtení druhých hlasů se prvním členem poroty stala Desi, která získala sedm hlasů.

Shrnutí:

Odměna Imunita Vyřazený hráč
Chrissy, Cole,
Devon, JP, Ryan,
(Joe)
Cole
Desi
8. vyřazený
11/18
7–1
Den 21

Zdroj: CBS, Foto: CBS
 • Venda5N
  Venda5N 18.11.2017 | 0:06:06

  Měli super šanci vyhodit Joea a vyhodí Dessi?? Nechápu!

 • Lazaxter
  Lazaxter 16.11.2017 | 17:13:48

  Už jsem fakt čekal, že půjde Joe, což by byla škoda. Takto odchází poslední pěkná holka, což je taky škoda :D díl celkem bavil.

 • MonisekB
  MonisekB 16.11.2017 | 16:33:18

  Moje postřehy a emoce jsem popsala u jiného článku… Takže tady jen krátce: hlasování mě fakt naštvalo, domů mohl jít krásně Ben! Škoda. Joe je jediný, komu to v Healers myslí a doufám, že to celé vyhraje. Páč Chrissy a Ryan mě totálně štvou.

 • SaDiablo
  SaDiablo 16.11.2017 | 12:35:28

  Joe mě štval, ale teď mě začíná bavit. Jinak se mi nelíbí ty konstantní výhody.


Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show