S padesátou sérií už můžeme počítat

S padesátou sérií už můžeme počítat

7.5.2024 21:37


V příští sezóně fanoušci Survivoru mohou očekávat další dvě série své oblíbené show o přežití, nicméně už nyní to vypadá, že stanice CBS s touto show počítá i do další sezóny, kdy by byla uvedena i jubilejní 50. série.


Aktuální 46. série se pomalu blíží ke svému konci, neboť zbývají už jen tři epizody. Fanoušky této show tak určitě zajímá, jestli se dočkají své dávky Survivoru i v příští sezóně? S potěšením můžeme potvrdit, že ano. CBS opět počítá s uvedením Survivoru na podzim i na jaře a čtyřicátá sedmá i čtyřicátá osmá série si zachovají 90minutový časový blok, který bude, jak už je u Survivoru zvykem, dominovat středečním večerům.

Avšak tím to zřejmě někončí. Už nyní totiž byl Jeff Probst dotázán na jubilejní padesátou sérii. A jelikož nepadly žádná slova jako „zatím nevíme, jestli nám CBS nadělí prodloužení“ ani nic podobného, lze s největší pravděpodobností usuzovat, že stanice se Survivorem počítá i pro sezónu 2025–2026, tedy že se fanoušci dočkají čtyřicáté deváté i padesáté série. Vzhledem k tomu, že číslo 50 představuje další milník této show, fanoušky zajímá, na jakou velkou událost se mohou těšit. Ve 40. sérii jsme se dočkali bitvy vítězů z předešlých řad a něco takového se těžko překonává. Jeff při akci Survivor Q&A prozradil, že aktuálně se produkce spíše soustředí na nadcházející série, které budou opět tvořeny pouze novými hráči, avšak nějaký prvotní nápad pro 50. sérii již má a objevit by se v ní měli pouze hráči z předchozích řad.

Zrovna mě něco napadlo. Survivor 50 je už za rohem. Pravdou je, že se teď soutředíme na série 47 a 48, jejichž natáčení nás čeká nejdříve, a pak musíme natočit 49. Ale víme, že 50 se blíží, a tak si tak říkám, měla by být 50 další sérií s novými hráči a nedělat z toho velkou událost? (Obecenstvo křičí: „Ne!“) Nebo by to měli být hráči z předchozích řad? (Obecenstvo křičí: „Ano!“) V duchu toho, že někdy je show v rukou fanoušků, mám pocit – a nyní si nejspíš pár lidí ze CBS říká „Proboha, co se to děje?“ – mám pocit, že bychom se k tomu měli zavázat a udělat z toho chvíli, kdy padne rozhodnutí, že sérii 50 budou tvořit hráči z předešlých řad. Nevím, co se po tomhletom stane, ale jsem si docela jistý, že jsme se k tomu zavázali.

(Jaké hráče byste rádi viděli znovu v 50. sérii? Foto: Collider)

Fanoušci tedy mohou s příchodem 50. série očekávat návrat nějakých svých oblíbených hráčů. Jeff zatím nijak nespecifikoval, o jaký typ hráčů půjde. Dá se předpokládat, že to nebudou vítězové, neboť toto téma bylo využito u čtyřicáté série. Ale co takový souboj finalistů, kteří nevyhráli? Nebo naopak souboj těch, kteří vypadli ze hry jako první? Máte nějaký nápad, jak by mohla 50. série vypadat? Tak nám o něm napiště do komentářů. Kdo ví, třeba se právě vy už nyní trefíte do tématu, které za dva roky v televizi uvidíme.

Zdroj: Deadline


Jít na Survivor | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře