Aurora McCreary

Aurora McCreary

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté osmé série. Živí se jako rozvodová právnička. V soutěži je členkou kmene Kama.

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Celé jméno: Aurora McCreary

Věk: 32

Bydliště: Orlando, Florida

Zaměstnání: rozvodová právnička

Zájmy: horolezectví, adventure racing, brunch

Jak se popisuje: bezprostřední, nelítostná, atletická

Osobní úspěch: Že mi mamka těsně před svou smrtí řekla, jak je na mě hrdá. Byly jsme naprosto odlišné a moc jsme spolu nevycházely, ale na konci na mě byla pyšná.

Co ji vytáčí: všeználci; ignorace; když někdo ze sebe dělá oběť; mlaskání; lidé, kteří se snadno urazí; pomalí chodci; homofóbové

Co ji inspiruje: Můj bratr Shane. Poté, co jsme byli odebráni naší biologické matce, jsme byli oba v programu pěstounské péče. Shane mi byl stále na blízku a vždy mě ochraňoval a díky tomu jsem se cítila normálně. Postaral se, abych nevyrůstala se špatnými vzpomínkami a díky němu jsem se stala tím, kým nyní jsem.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: žvýkačky, sluneční brýle, špunty do uší

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Tyson, kvůli jeho manipulacím a zlomyslným vtípkům. Ciera, kvůli jejím postojům a občasným nevhodným řečem. A Michaela pro její velkou soutěživost.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Tuto show miluji a jsem jejím fanouškem už od počátku. Chci být v centru každé konverzace, manipulovat a vést psychologické války. Navíc to soutěžení vypadá zábavně. Musím se prostě dostat doprostřed toho modrého oceánu a všem ukázat, že jsem hustá. Hra začala!

Proč si myslí, že zvládne hru: Použiji své analytické schopnosti. Když se objevím v nějaké situaci, tak vím, co chci, dokážu číst v ostatních lidech a zjistím, co je pohání, a nakonec tu situaci tak zmanipuluji, že si budou myslet, že to co chci já, chtějí také oni. Mám také schopnost oprostit se od své lidské stránky a vyvolat stránku, která s ostatními nemá slitování.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS
Foto: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!