Chris Noble

Chris Noble

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté šesté série. Živí se jako model. V soutěži je členem původního kmene Naviti.

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Chris Noble

Datum narození: 4. prosince 1989

Věk: 27

Bydliště: Brooklyn, New York

Zaměstnání: model

Zájmy: Cestování, sport, jídlo, hledání adrenalinu, posilování a randění.

Tři slova, která tě vystihují? Ambiciózní, charismatický a okouzlující.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Mým největším úspěchem bylo to, že jsem byl na billboardu Versace na Páte Avenue. Bezesporu to byla nejdůležitější část toho, kam jsem se životem směřoval a byl to velký úspěch. Pro mě to bylo nahromadění všeho, pro co jsem tvrdě dřel, abych to oprávněně získal. Byl to velký symbol vytrvalosti a bylo to uspokojující. Spoléhám se na svou sebemotivaci a splnil jsem si obtížné věci, které si žádaly pořádnou vytrvalost, a šance vyhrát Kdo přežije by byla na vrcholu všeho.

Co tě vytáčí? Co mě vytáčí jsou jisté charakteristiky lidí. Pokud jste líný a také lhář, tak vás nebudu mít rád. Vlastně mě to velmi vytáčí, když jsou lidé líní a manipulují ostatními a tím vše ničí. Je mi jasné, že s takovými věcmi se v Kdo přežije setkám. Dobré ale je, že vím, jak to těm jedincům oplatit. Měl jsem celý život v okolí takové lidi a vím, jak se s tím vypořádat. Takže můj titul za toho nejdramatičtějšího hráče mezi všemi těmi lháři, bude, řekněme…zajímavý.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Moje máma je mou hrdinkou. Ale vždy tomu tak nebylo. Když jsem vyrůstal, tak jsme spolu neměli zrovna vřelý vztah. Ve 27 letech jí byla diagnostikována skleróza a já se narodil, když jí bylo 34 let. Bůh jí žehnej. Vedlejší účinky sklerózy ovlivňují nejen její tělo, ale také mozek, takovým příkladem může být třeba deprese. Takže když jsem byl malý, tak jsem si s tím nedokázal poradit a ani pochopit, co se děje. Když se teď dívám zpět do svého dětství, tak zjišťuji, že většina mých vzpomínek na mámu byla obtížná. Na mé škole, kde i navíc učila, dostávala během mých basketbalových zápasů záchvaty, a všechny vedlejší účinky těch léků způsobily to, že bylo obtížné s ní mít dobrý vztah. Když mi bylo 12, tak se rodiče rozvedli a několik dalších let bylo ještě těžších, neboť její nemoc postupovala. Kdyby nebylo mého otce, který mi řekl, abych se povznesl nad minulost a dospěl, tak bych s tím nadále bojoval. Když mi bylo v 17 řečeno, že jí zbývají dva měsíce života, rozhodl jsem se stát mužem a naše staré neshody nás ještě více sblížily. Během let se náš vztah zlepšoval a naše vzájemná láska a respekt pozvedly náš vztah na maximum.Nic z toho by nebylo možné, pokud by se nesnažila dále bojovat se svou nemocí, což dělá už 10 let. Navždy budu obdivovat její vytrvalost, kuráž a víru v Boha. Je tím největším hrdinou, jakého může člověk chtít a já žiji skrze ni. Nikdy se nevzdala, ani když jí bylo řečeno, že jí zbývají dva měsíce života, takže proč bych se já měl vzdávat, když začne být život těžký? Chcete mluvit o přeživším? Je to moje máma.

Jaké tři věci by sis s sebou vzal na ostrov? Přívěsek pro štěstí od své mámy, tělový krém a ještě jeden tělový krém navíc.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Pokud bych to vzal od 33. série, tak bych řekl, že jsem mix Kena a Michaely. Budu zajišťovat potravu jako Ken. Ale oproti němu budu mít lepší sociální hru. Budu mít Michaelin zápal, odhodlání a sportovní zdatnost. Chci být také tak otevřený a říkat, co chci, jako ona, ale budu se snažit lépe vybudovat vztahy. Z předešlých sérií jsem podobný na Joea kvůli jeho sociální hře a úspěchů u žen. Joe je pohlazením pro oko a je bezchybný. Zkusil bych vytvořit alianci s někým, jako je on. Byl by mým štítem a někdy později bych ho podrazil. Po 36 sériích sám nevím, zda hrát jako floridský panter – opatrně a ve stínu, nebo jako lev – dominovat svému kmeni. Možná budu muset být obojí, bude záležet na dynamice hry.

Proč ses přihlásil do Kdo přežije? Kvůli hře samotné a abych šířil povědomí o skleróze. Kolem 2,3 milionu lidí po celém světě má sklerózu a není na to žádný lék. Já sám hledal způsoby, jak přežít dlouho. Chci použít své zkušenosti s různými osobnostmi a pořádně je otestovat. Chci soutěžit a vyhrát. Tohle je soutěž o přežití. Mám osobnost typu A a nemůžu vystát pomyšlení na neúspěch. Když přijde na výhru, tak vidím pouze ji, a není tady žádná jiná soutěž, než Survivor.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Přinesu svou duševní pevnost, svou schopnost adaptovat se, mou pozitivitu, kterou pomůžu slabým a svou vůli vyhrát. Možná nevím, jak něco udělat, ale najdu způsob jak se najíst a napít. Ať už to bude díky mé kreativitě, mému půvabu u žen, nebo mé schopnosti udělat z jednoho z těch kluků svého parťáka. Někteří muži nebudou mít rádi mou alfa mentalitu, kterou se proto ze začátku budu snažit držet na uzdě, ale pak si najdu nějaký způsob. Vždycky se říká „nekousej do ruky, která tě krmí“. Vyrostl jsem na ostrově, takže pokud budu jeden z těch, kterým se podaří získat vlastní úlovek nebo vlastní vodu (což jsou dvě základní věci pro život), nikdo tu ruku neukousne. Budu mít naprostou moc.

Hra:

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS