Xander Hastings

Xander Hastings

Sezóny 1 2021 - 2021


Soutěžící čtyřicáté první série, který je vývojářem aplikací. V soutěži je členem původního kmene Yase.

41. SÉRIE

Celé jméno: Alexander „Xander“ Hastings

Datum narození: 11. srpna 2000

Věk: 20

Bydliště: Chicago, Illinois

Rodné město: Jacksonville, Florida

Zaměstnání: vývojář aplikací

Zájmy: Volné lezení, road tripy, nakupování ve starožitnostech, grafický design.

Tři slova, která tě vystihují? Nezávislý, houževnatý, dobrodružný.

Co tě vytáčí? Lenost a namyšlenost, zejména od lidí, kteří jen štěkají rozkazy.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Nike Cross Nationals je hlavní šampionát přespolního běhu a mně se líbí, když jsou lidi překvapení, že se můj tým ze střední školy vůbec kvalifikoval. Podmínky v den závodu byly dost neradostné. Trasa byla kopcovitá, promočená a rozbahněná, teplota dosahovala mrazivých 4°C, lilo jako z konve a zcela jasně to nebylo nic pro kluky z Floridy. Všem bylo mizerně, ale když jsem viděl, že i ti nejlepší z nejlepších jsou plní strachu a obav, pocítil jsem příval sebejistoty. I když nám předpovídali fiasko, skončili jsme v první desítce.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Nepochybně můj táta. Obětoval všechno pro svoji rodinu a zejména pro mě, abych se mohl věnovat svým nevázaným dobrodružstvím a ambicím. Sloužil u námořnictva a u Mírových sborů a nyní působí jako prominentní doktor v naší obci v Jacksonvillu. Lidé ho zbožňují a nejvíc já. Navíc mi neustále dává najevo, jak je na mě hrdý, a podporuje mě v jakémkoliv směru, kterým se v životě chci vydat.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Zbožňuju honbu za novými znalostmi a zkušenostmi. Strávil bych celé hodiny debatováním o genialitě návrhu Richarda Serry na budovu IRS v New Yorku, nebo o tom, jak mandarínská čínština umožňuje kreativnější myšlení, nebo jak jsem s jednou laboratoří právě dokončil práci na vytvoření fotografie Krabí mlhoviny za pomoci Dopplerova jevu a Keplerova třetího zákona, nebo o algoritmu pro widget mé poslední aplikace, nebo o teplém slunečním světle zlaté hodiny, když slunce vychází nad obzor při chladném ránu v národním parku Skalnatých hor, nebo o potulování po přeplněných bazarech v západní Číně. Chci zažít tisíce životů, než ten můj skončí.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Komukoliv z okouzlujících krasavců a siláků v soutěžích, stačí si jen vybrat: Jay, Joe, Devon. Nejvíc budu asi hrát jako Jay, taky kluk z Floridy – díky fyzickým schopnostem se dostanu do sloučení, ale hlavně navážu silné vztahy, všechny okouzlím a tajně budu přemýšlet ultratakticky.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Budu Posledním přeživším, protože jsem všeuměl a nic mě v životě nezastaví. Pokud nejsem se svou situací spokojený, změním ji a vytvořím si takový svět, jak ho chci vidět. V každé sociální oblasti, do které se dostanu, umím navázat hluboká pouta. Žiju tak rozmanitý život, že se dokážu vcítit úplně do každého. Mám silnou disciplínu a nevydechnu si, dokud ten milión nebude můj, ale za žádnou cenu se nebudu chovat samolibě nebo namyšleně.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu