Dnešní díl: Status Asthmaticus

Dnešní díl: Status Asthmaticus

25.8.2015 8:39


A finálový díl první části páté série je tady! Jistě se všichni těšíte. Pojďte si s námi připomenout, co se stalo v minulém díle a co nás čeká dnes.


Minule jsme viděli

Theo chce udržet Hayden naživu – proto s tím jde za Doktory, říkal jim, že mu slíbili smečku. Oni však řekli, že mu neslíbili vůbec nic. Liam ve škole dává pozor na Hayden – všechno je fajn až do doby, kdy Hayden začne krvácet rtuť. Když jel Scott s Theem v autě, Theo mu řekl o Donovanovi – že ho Stiles zabil. Ale pěkně to překroutil, takže Stiles z toho vyšel hodně špatně. Ve škole Malia najde další chiméru – Beth. Lydia vzala Parrishe do lesa, aby našli Nemeton. Když se vrátili na stanici, Parrish se zamkl, aby nemohl ta další těla ukrást. Stiles se pak setkal se Scottem, který (samozřejmě) věří Theově verzi. Na klinice na tom Hayden není dobře a Liam řekl Scottovi, že by jí mohl zachránit, kdyby jí kousl. Scott ale řekne ne.

A co nás čeká dnes?

Scott bude vysvětlovat, proč nechce kousnout Hayden. Stilesovi se opět rozbije jeep. Malia najde další chiméru. Dozvíme se, co je Parrish zač. Theo napadne Lydii.


Myslím, že dnešní díl bude vyloženě pecka. Pokud nevydržíte a pustíte si díl bez titulků, můžete komentáře dole využít ke sdělení názorů.


Jít na Teen Wolf | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!