Premiéra seriálu zabodovala u lidí více než v případě Hawkeye, Boba ale i tak zaostává za jinou Marvelovkou

Premiéra seriálu zabodovala u lidí více než v případě Hawkeye, Boba ale i tak zaostává za jinou Marvelovkou

8.1.2022 17:38


Tvůrci si mohou oddechnout. Seriál The Book of Boba Fett vzbudil u fanoušků veliký zájem a čísla nevypadají vůbec špatně. Zatím dokázal lépe zabodovat než nedávný Hawkeye. Na jednoho pomyslného krále je to ale stále málo. Jak se podle vás budou čísla nadále vyvíjet?


Mít přesná čísla sledovanosti streamovacích stanic bohužel není možné, nicméně TV Samba odvádí skvělou práci nejen na americkém trhu. Sleduje až 46 milionů zařízení po celé zemi, což rozhodně není malé číslo, takže statistiky můžeme brát poměrně za věrohodné a vypovídající. Podle serveru TV Samba si první epizodu s názvem Chapter 1: Stranger in a Strange Land pustilo v prvních pěti dnech 1,7 milionů amerických domácností.

To není vůbec špatné číslo. Seriál Hawkeye, který debutoval zhruba měsíc před Bobou, se dostal na také pěkných 1,5 milionů zhlédnutí v amerických domácnostech v prvních pěti dnech. Boba tak u fanoušků vzbudil větší zájem o 13% než Hawkeye. Nicméně nelze jednoznačně říci, že Star Wars je u diváků oblíbenější než filmy a seriály od Marvel Studios.


(Boba by rád seděl na trůně i co se týče sledovanosti. Foto: Disney+)

Pomyslným králem minuloroční streamovací jízdy je seriál Loki. Tam si v prvních pěti dnech premiéru seriálu pustilo až 2,5 milionů amerických domácností, což je opravdu skvělé číslo. Navíc Loki se obecně stal nejsledovanějším MCU seriálem minulého roku. Dokázal tedy porazit i seriály jako jsou WandaVision, The Falcon and The Winter Soldier či What If…?.

V minulosti byl hitem stanice především The Mandalorian, který ale dlouhodobě na Disney+ neměl konkurenci. Jenže za ten rok se toho na stanici mnohé změnilo. Uvidíme, jak čísla budou vypadat, až se seriál vrátí se svou třetí řadou v průběhu roku 2022. Rozhodně bude zajímavé čísla porovnat i s jinými spin-offy a projekty ze světa Star Wars, které se aktuálně chystají.

Zdroj: ComicBook.com

Zdroj anotačního obrázku: Disney+


Jít na The Book of Boba Fett | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!